Zákonné informace

Společnost GOLEM FINANCE s.r.o. je samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů a poskytuje doporučení podle § 3 odst. 1 písm. b) bodu 3 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Naše oprávnění k činnosti samostatného zprostředkovatele si můžete ověřit v registru České národní banky.

Společnost GOLEM FINANCE s.r.o. a její vázaní zástupci, zaměstnanci vázaných zástupců a zaměstnanci společnosti GOLEM FINANCE s.r.o. se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Poskytování našich služeb nevážeme na poskytnutí dalších doplňkových služeb.
Službu zprostředkování úvěru poskytujeme klientovi zdarma, odměnu inkasujeme od poskytovatele spotřebitelského úvěru. Výše odměny za zprostředkování Vašeho úvěru bude uvedena v konkrétní předsmluvní informaci. Výši odměny za zprostředkování spotřebitelského úvěru na bydlení od jednotlivých poskytovatelů, jejichž úvěry zprostředkováváme, vám sdělíme na vyžádání.

Stížnost na postup GOLEM FINANCE s.r.o. či našeho vázaného zástupce nám můžete sdělit jakýmkoliv způsobem (poštou, telefonicky, mailem). Pokud nebudete spokojen s interním vyřízením stížnosti, můžete zdarma podat návrh na mimosoudní řešení sporu u finančního arbitra – www.finarbitr.cz. Dohledovým orgánem pro oblast poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru je Česká národní banka.