Co říkají klienti o našich expertech

Rád bych touto cestou poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. I přes letní dovolené, včetně té vlastní, úspěšně a velmi efektivně doporučil nejvhodnější řešení hypotečního úvěru. Oceňuji jeho nasazení, věcné rady a komunikaci s prodávající stranou. Je to muž činu a profesionál v oboru.

Ondřej Veselý

Ještě jednou Vám chci paní Čechlovská velice poděkovat za Vaši spolupráci při zajištění nového bydlení. Spolupráce s Vámi byla naprosto vynikající a budu Vás chválit všude kudy budu chodit ! 🙂 S pozdravem, Jakub Šabacký

Jakub Šabacký

Paní Königová mně byla doporučena od známých na pomoc s volbou banky pro hypotéku. Musím přiznat že jsem byl nejdříve velmi opatrný, protože jsem ohledně finančních služeb velmi obezřetný. Doporučení ale bylo naprosto na místě, a já zjistil že paní Königová má v hypotéčním sektoru opravdu velký přehled a dokáže se vším ochotně poradit.

Tomáš J.

Již jsem měl telefonát z banky, že veškeré zbylé dokumenty (LV a vinkulace) jsou v pořádku. Dnes jsem si již přepsal elektřinu a plyn a ve středu na byťák a je vše hotovo.

Chtěl bych vám tímto velmi poděkovat za pomoc při vyřizování všeho papírování kolem hypotéčního úvěru a stavebka, kdy jste mně vše vysvětlila a připravila jen k podpisu. V budoucnu se na vás opět s důvěrou obrátím, nebo vás zcela jistě doporučím.

Jan Kůs

Chtěla bych moc poděkovat paní Adéle Vymětalíkové za vyřízení Hypotéky. Vždy mě včas o všem informovala a vše kladně vyřídila. Jsem ráda že jsem si vybrala právě paní Vymětalíkovou jako Finanční poradkyni. Za všechno děkuji moc.
Andrea Capíková

Rádi bychom vyjádřili spokojenost s “našim” finančním poradcem Mgr. Procházkou. Nejdříve nám pomáhal s hypotékou při koupi bytu, poté s refinancováním bytu, koupí pozemku a nyní s úvěrem na výstavbu RD. Velmi spolehlivý, lidský a zároveň profesionální přístup. Po vlastní velmi dobré zkušenosti, jsme spolupráci s Mgr. Procházkou doporučili i pár našim přátelům a ti nám zpětnou odezvou děkují za kontakt, protože jsou také velmi spokojení. I do budoucna nás určitě čeká spolupráce např. refinancování,… VŠEM VŘELE DOPORUČUJEME! Člověk na správném místě!
Sodomkovi

Rada bych touto cestou ocenila profesionální práci a finanční poradenství paní Ing. Nataši Tomíčkové při zajištění hypotéky.

Tereza Peroutíková

Chtěli bychom vřele poděkovat paní Stehlikové za vyřízení hypotéky na náš byt. Její profesionalita, úroveň práce, znalosti a veškerá organizace je opravdu obdivuhodná.Je to správná osoba na správném místě. Bez ní bychom asi byt nikdy neměli! Děkujeme také její paní assistentce. Doporučení na 100%.

Hana Tomé Marques

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Janě Vojtové za naprosto profesionální, ale zároveň i lidský, přístup při pořízení hypotéky. Zodpovědně, pečlivě a s úžasným přehledem s námi vše prodiskutovala a vysvětlila.

Kalianko, Pauerová

Pana Procházku mohu jen doporučit. Kladný a přátelský přístup. Vše zařídí a hlavně se vším poradí. A po lopatě vysvětlí. Ať už se jednalo o novou hypotéku nebo refinancování. Ještě jednou děkuji

Michal Novotný

Chtěl bych poděkovat za služby panu Tomáši Dvořákovi. I přes velmi omezené možnosti financování (kvůli občanství manželky – Írán) pro nás vyhledal nejlepší podmínky na trhu a k tomu ještě vyjednal menší slevu na sazbě.

Radek a Fatemeh Obrusnik

Pan Sejk nám pomohl s hypotékou v roce 2016. Jako cizinci jsme to měli o něco složitější a díky němu jsme se dostali k hypotéce a dokonce do banky, která se s námi, jako jednotlivci, původně nechtěla ani bavit. Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu.
Zuzana Krištofíková