Co říkají klienti o našich expertech

Paní Gloslova mi pomohla s financováním mého dlouho vytouženého bytu. Velice jsi vážím, obdivuji její přístup ke klientům. Vše mi vysvětlila a poradila co je pro mě nejlepší. Nemám co vytknout,pouze chvála. Vše co se týká financí,budu řešit pouze s paní Gloslovou. Tím ji chci strašně moc poděkovat 🙂

Reference na práci kolegyně Jindřišky Gloslové

David Kasan (3. 3. 2024)

Paní Jindřiška je absolutní profesionál s lidským přístupem. Díky ní jsme získali vysněné bydlení. Naše spolupráce začala již před lety a po tu dobu se o nás stará a všechny smlouvy pravidelně aktualizuje k naší spokojenosti. Na základě toho jsme ji doporučili jak širší rodině, tak i kolegům z práce. Všichni si ji pochvalovali, umí doslova zázraky. Podmínky jaké nám vyjednala ona, nám nikdo jiný nenabídl, natož nezrealizoval. Doporučuji všemi deseti.

Reference na práci kolegyně Jindřišky Gloslové

Hostimil Prachař (1. 3. 2024)

Jindřiška je strašně moc skvělí  člověk. Díky ní má naše rodina vlastní bydlení.  Dělá vše aby klient uskutečnil svůj sen.

Reference na práci kolegyně Jindřišky Gloslové

Stanislav Chládek (29. 2. 2024)

Díky Jindřišce jsem získala úvěr na své vysněné auto. Je to veliký profesionál, vždy milá a ochotná. Vřele doporučuji.

Reference na práci kolegyně Jindřišky Gloslové 

Nikol Košťálová (29. 2. 2024)

Děkuji za bezchybnou spolupráci a pomoc paní Karkulové Bartošové s financováním výstavby našeho domu. Vždy zcela precizní, ochotná, profesionální.

Skvělý servis, který můžeme jen doporučit.

Reference na práci kolegyně Michaely Karkulové Bartošové (Vysočina)

Pavel Tvrdý (6. 10. 2023)

Velké poděkování za skvělé a profesionální služby. Všem mohu jen doporučit.

Reference na práci kolegyně Michaely Karkulové Bartošové (Vysočina)

Martin Kukla (15. 8. 2023)

Pan Šafránek nám pomohl splnit si sen a najít cestu k vlastnímu bydlení. I když se naše šance na získání hypotéky s únosnými splátkami zdály mizivé, on to prostě nějakým zázrakem vymyslel tak, aby to pro nás bylo reálné a dokonce výhodné. S jeho velmi profesionálním a vstřícným přístupem proběhl celý proces koupě nemovitosti a zřízení úvěru snadno a bez sebemenších problémů. Navíc komunikuje spolehlivě, lidsky a vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Pana Šafránka maximálně doporučujeme a jsme rádi, že máme to štěstí být právě jeho klienty.

Reference na práci kolegy Jiřího Šafránka

Dana Chmelíková (25. 4. 2023)

Pan Slavík nás vyloženě zachránil, díky včasnému refinancování hypotéky a  především díky kontaktování pana Slavíka máme mnohem lepší sazbu než nám nabídla současná banka. Pan Slavík nám se vším pomohl, poradil, bez něj bychom byli ztracení a refinancování vzdali. Moc děkujeme za pomoc, trpělivost a ušetřené nervy i peníze:) 

Reference na práci kolegy Radka Slavíka (Praha a Středočeský kraj)

Stárkovi (16. 9. 2022)

Velmi dobrá zkušenost s Ing. Kusákovou. Řešila hypotéku klientovi naší RK – pohotová komunikace, dobrý výsledek.

Reference na práci kolegyně Květoslavy Kusákové (Zlínský kraj)

Petr Vičar (25. 7. 2022)

S panem Kodýtkem jsem řešila  refinancování hypotečního úvěru. Na osobním setkání jsme probrali vše potřebné a následně mě provedl celým procesem refinancování, pečlivě, lidsky a zároveň na profesionální úrovni. Výsledkem této příjemné spolupráce byla velmi dobrá úroková sazba a proces refinancování hypotéky bez velkého stresu.

Reference na práci kolegy Petra Kodýtka (Jihomoravský kraj)

Kristýna Davidová (12. 7. 2022)

Po doporučení kamarádky jsme se obrátili na p. Rábelovu a do měsíce už jsme měli vyřízeno. Jejich rodinný tandem je prostě super. Jsou příjemní, veselí a inteligentní. Vždy vyšli vstříc.

Reference na práci kolegyně Evy Rábelové (Praha, Středočeský kraj)

Khrystyna Kobatsi (4. 5. 2022)

Paní Martina Königová nám velmi pomohla při řešení poněkud složitého případu (akce “kulový blesk“). Její poradenství vřele doporučuji.

Nabídla nám více řešení, vysvětlila nám klady a zápory, ale výběr nechala na nás. Vyřídila za nás veškerou administrativu včetně katastru nemovitostí. Provedla nás celým procesem a každý krok nám srozumitelně vysvětlila. Všechny naše dotazy nám ochotně zodpověděla bez ohledu na čas a denní dobu.

Děkujeme za perfektní práci a bez váhání se na paní Königovou rádi obrátíme i v budoucnu.

Reference na práci kolegyně Martiny Königové (Liberecký kraj)

František Kaplan (5. 4. 2022)

Vážená paní Vomáčková, velice si ceníme Vašeho zcela mimořádného profesního i lidského přístupu. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a pevné zdraví Vám i Vaší rodině.

Reference na práci kolegyně Martiny Vomáčkové  (Praha)

Mirek Nešvara a Katka Vlčková (11. 11. 2021)

Pana Štěpána můžeme s klidným srdcem všem doporučit. Lidský, proaktivní přístup a samozřejmě velmi obsáhlé znalosti hypotečních úvěrů. Mnohokrát děkujeme. 

Reference na práci kolegy Radovana Štěpána  (Praha)

F.J. (27. 10. 2021)

S panem Šafránkem spolupracuji již několik let, společně jsme již tříkráte prošli refinancovaním hypotéky na pro mě výhodnější.

Pana Šafránka můžu vřele doporučit jako profesionála, který umí poradit a pomoci s hypotékou

Reference na práci kolegy Jiřího Šafránka (Praha, Střední Čechy)

Miroslav Křesadlo (11. 10. 2021)

Pomohl nám vyřešit velmi složitý případ profesionálně a s nadhledem. Na vše najde řešení. Ochotný, vstřícný a vždy v pohodě.

Reference na práci kolegy Tomáše Hálka (Praha)

Miroslav Suchel (23. 8. 2021)

Me and my husband are two foreigners and we had no idea regarding buying a real estate in Czech Republic but we were extremely lucky to come across with Mrs. Kotarova. We agree 100% of the previous comment of Mrs. Hogh 🙂

Mrs. Kotarova helped us to understand each and every step of the mortgage process and replied our endless questions in English. Even tough she thinks her English is not good enough, we think it was great and during the meetings she explained each and every item one by one to make sure we understood everything properly. She is very positive and most important, she considers our money as if it’s hers and she is always trying to find the best rates and solutions.

We had several face to face meetings and additionally phone calls/e-mails to clarify things and each time she was always on time to help us with the related documentations and sources.

Overall, our experience with her was so smooth and easy. Thanks to her, we bought our dream house 🙂

Once again thanks a lot and wish you great success in the future!

Překlad:

Já i můj manžel jsme cizinci a nevěděli jsme jak to chodí s pořízením nemovitosti v České republice. Ale měli jsme obrovské štěstí, že jsme narazili na paní Kotarovou. Souhlasíme 100% s předchozím komentářem paní Hoghové 🙂

Paní Kotarová nám pomohla porozumět každému kroku hypotečního procesu a odpověděla na naše nekonečné otázky v angličtině. I když si myslí, že její angličtina není dost dobrá, myslíme si, že to bylo skvělé, a během schůzek vysvětlovala jednotlivé položky jednu po druhé, aby se ujistila, že jsme vše správně pochopili. Je velmi pozitivní a co je nejdůležitější, uvažuje o našich penězích, jako by byly její vlastní a vždy se snaží najít nejlepší sazby a řešení.

Měli jsme několik setkání tváří v tvář a navíc telefonáty / e-maily, abychom si vyjasnili věci, a pokaždé našla čas, aby nám pomohla se související dokumentací a podklady. 

Celkově byla naše zkušenost s ní velice plynulá a snadná. Díky ní jsme koupili náš vysněný dům 🙂

Ještě jednou moc děkuji a přeji vám do budoucna velký úspěch!

Reference kolegyně Zuzany Kotarové (Moravskoslezský kraj)

Ezgi and Firat Koseoglu (31. 3. 2021)

Chtěl bych tady paní Bartošové ještě jednou velmi poděkovat za vřelý přístup a trpělivost s vysvětlováním. Těším se na další případnou spolupráci!

Reference kolegyně Michaely Karkulové Bartošové (Vysočina)

Michal Janda (9. 2. 2021)

Byli jsme s paní Vomáčkovou neskutečně spokojeni, provedla nás trpělivě všemi částmi procesu a osobně s námi byla několikrát přímo na pobočce banky. Také oceňuji, že byla p. Vomáčková vždy k dispozici a připravena pomoci/poradit. Určitě doporučujeme dále!

Reference kolegyně Martiny Vomáčkové (Praha a Střední Čechy)

Lenka Kumberová (8. 2. 2021)

Racionální a věcný přístup. S panem Mendlem jsme realizovali hypotéční úvěr na rodinný dům a vše probíhalo naprosto hladce. Přehlednost a informovanost je prioritou, což jsem ocenil převážně v začátcích, kdy byla moje nervozita kolem administrativy celkem na vysoké úrovni. Pokud budu řešit další finance, určitě se obrátím osobně na pana Mendla.

Reference kolegy Martina Mendla (Praha)

Jakub Hrdlička (27. 1. 2021)

S manželem jsme dlouho snili o vlastním bydlení, což v dnešní době rozhodně není samozřejmostí. Zvlášť, když vezmeme v úvahu, kolik složitostí a nároků česká byrokracie skýtá. Naštěstí nám přátelé doporučili Golem finance, kde se o nás skvěle postarala paní Königová. Nejen, že se skvěle uměla přizpůsobit změnám plánu, kdy jsme z domečku nakonec přešli na hledání bytu, ale zároveň nám všechny náležitosti vždy dovedla lidsky, srozumitelně vysvětlit. Stala se nám tak velkou oporou a rádkyní v mnoha situacích, ve kterých bychom se sami jistě ztráceli. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a bezproblémové spolupráci a komunikaci jsme zvládli veškeré papírování a oběhávání úřadů. Zároveň nám vyjednala nejlepší nabídku a díky jejímu pohotovému přístupu jsme mohli byt koupit, aniž by nám ho někdo “vyfoukl”. Teď již pár měsíců spokojeně bydlíme ve vysněném bytě a v budoucnu se na paní Königovou v případě potřeby určitě rádi obrátíme. Jsme velmi vděční!

Reference kolegyně Martiny Königové (Liberecký kraj, Turnovsko)

Manželé Pelcovi (15. 1. 2021)

Chtěla by Vám poděkovat za výbornou spolupráci. Obvykle při spolupráci s externími hypotečními poradci mám pupínky ze stresu, co se zase pokazí. S Vámi ale vše proběhlo naprosto luxusně. S Vaším dovolením, v případě potíží při vyřizování hypotéky interním poradcem ráda odkážu zájemce na Vás, protože vím, že vše proběhne hladce.

Reference kolegyně Martiny Vomáčkové (Praha a Střední Čechy)

Ineta Kiml (MM Reality) 16. 10. 2020

Chtěla bych poděkovat paní Adéle Vymětalíkové za vyřízení Hypotéky a také úvěru. Vždy mi vše vysvětlila, obeznámila me se situací, udělala si čas vždy, když bylo potřeba. Jako mnoho jiných jsem i já dostal na paní Vymětalíkovou kladné doporučení a nelituji. Za všechno moc děkuji.

Reference kolegyně Adély Vymětalíkové (Zlínský kraj)

M. Gren (14. 9. 2020)

Dříve jsme hypotečním poradcům příliš nevěřili, ale na pana Jindru jsme dostali kontakt od kamaráda, který si ho velice chválil. A byli jsme mile překvapeni. Pan Jindra je skvělý člověk, vždy s dobrou náladou, ale hlavně odborník na svém místě, co se v hypotékách, a nejen v nich opravdu orientuje. Vzhledem k tomu, že máme malé dítě, tak jsme opravdu ocenili, že jsme nemuseli obíhat žádné banky, ale pan Jindra za nás vše zařídil. Když se vyskytl nějaký problém, dokázal ho velmi rychle vyřešit. Moc mu za to děkujeme a doporučujeme ho každému, kdo řeší úvěr na bydlení 🙂

David a Tereza Nowakovi (29. 7. 2020)

Dlouho jsem přemýšlel, jak jednoduše popsat naší situaci ve které nám manželé Rábelovi pomohli a za kterou jsme jim do konce života vděčni. Celý příběh začal před 2 lety, kdy jsme se s našimi nejprve 4 dětmi dnes už 5 rozhodli si najít v Praze dům s větším pozemkem, který by vyhovoval našim nemalým požadavkům 5 dětí a lokalitu v širším centru Prahy. Nakonec se nám podařilo nemovitost najít a začali jsme řešit všechny potřebné věci včetně financování koupě nemovitosti. Protože jsme s ženou nechtěli jít do standartní hypotéky, sjednali jsme s jednou ze 4 velkých bank firemní úvěr na nákup nemovitosti. Banka vše spočítala, projektový záměr prošel schválením, a reálně se čekalo pouze na dokončení smluvní dokumentace a dokončení prověření stavu nemovitosti včetně s tím souvisejících vlastnických poměrů, omezení území a dalších formalit. V únoru jsme vše dotahovali a banka měla veškeré podklady a my předschválený úvěr. Vše bylo zalité sluncem.

Bohužel přišla rána jak z čistého nebe a to 17.3.2020 nám banka sdělila, že nemohou finalizovat podpis úvěru a že musíme vyčkat. Prakticky po dalších 14 dnech jsme se dostali do situace, kdy nám banka sdělila, že mají na veškeré financování realit pro firmy zastaveny a že nám půjčí maximálně oproti zástavě adekvátní nemovitosti. Takže, jsme hledali, kdo a jak by nám mohl pomoci s osobním financování, a tak zachránit náš sen. Od známých jsme dostali kontakt na společnost GOLEM Finance a paní Rábelovou. Po prvním videohovoru a zaslání podkladů k nemovitosti, nám prakticky vrátili krev do žil. Už jsme úsilí skoro vzdali. Manželé Rábelovi jsou velcí profesionálové, celým procesem nás provedli doslova za ruku, vše předpřipravovali, nebyl problém s časovou flexibilitou. Po měsíci jsme měli vše dořešené a mohli jsme čerpat hypotéku.

 V době, kdy jsme všichni byli zasaženi krizí a strachem z budoucnosti, vynaložili manželé Rábelovi maximální úsilí a pomohli nám zachránit náš životní sen a co víc víru, že mezi námi existují lidé, kteří svojí práci dělají profesionálně a pomohou v nejtěžších chvílích. Velmi si ceníme upřímnosti a přímosti jednání. Nic co nedokážou a není reálné neslibují a to co řeknou dodrží. Takového jednání si maximálně vážíme, protože naše zkušenost při přímém jednání s bankou byla jiná, a to velmi negativní z pohledu jedné z velkých bank, kde na začátku nic nebyl problém, ale pak byl problém všechno, ztratili jsem několik měsíců času a nervů, které jsme díky předchozímu jednaní s bankou prožili byli opravdu neuvěřitelné. Děkujeme Vám Rábelovi jsme Vám zavázáni. S úctou a pokorou Honza K. s rodinou., Praha

Jan K. (28. 7. 2020)

Paní Ing. Vomáčková nám velmi pomohla při orientaci v nabídkách hypoték, provedla nás celým procesem, vysvětlila jednotlivé pojmy. Dala nám své doporučení na banky, ale finální rozhodnutí nechala na nás, což velmi oceňuji, rozhodně nejste do ničeho tlačeni. Před podpisem smlouvy ji s námi prošla a vše vysvětlila. Problém při počátku čerpání dokázala obratem vyřešit. Celkově se o nás jako své klienty velmi dobře starala. Určitě doporučuji spolupráci s paní inženýrkou i dalším zájemcům.

Barbora Zaňková (23. 7. 2021)

Výborná spolupráce, když něco drhne ihned přijde s pomocnou rukou a vše zařídí, tak aby byl splněn očekávaný a kýžení cíl celé akce 🙂

Milan Dulovec (9. 7. 2020)

Paní Marcela Stehlíková je absolutně skvělá hypoteční poradkyně. Pečlivě připravila nabídky pro mou hypotéku, vše jasně a srozumitelně vysvětlila. Sdělila mi všechny pro a proti při srovnáni jednotlivých bank. Nikam vás netlačí, snaží se najít nejlepší řešení a nabídku pro Vás a ne pro banku nebo své provize. Velice rychle reagovala na jakékoliv mé další požadavky. Moje nejlepší zkušenost s hypotečním poradcem vůbec. 

Jan Halamíček (15. 5. 2020)

Tomáš Hálek je opravdový mistr ve svém oboru. Jako advokát řeším s klienty nemovitosti sám jako denní chléb, takže mohu potvrdit, že Tomášova erudice je oproti jiným rádoby makléřům na absolutně nejvyšší úrovni. Vždy se všeho s plným pochopením ujal na vysoké odborné úrovni a byl schopen vše zařídit k mé maximální spokojenosti i k maximální spokojenosti všech, kterým jsem jeho služby doporučil. I do budoucna se tak něj hodlám vždy spolehnout a vím, že jej mohu doporučit své rodině i známým.

Ondřej Dlouhý (24. 4. 2020)

Rádi bychom panu Hálkovi velmi poděkovali za jeho perfektní práci při zajištění hypotéky. 100% doporučujeme. 

Šlemerovi (17. 4. 2020)

Vážení, chci vyjádřit velké díky a chválu za profesionální i lidský přístup, který nám věnovala Vaše hypoteční poradkyně paní Adéla Svobodová při získání financování novostavby. Kéž by měl člověk častěji takovou dobrou zkušenost. Při každé příležitosti budu paní Svobodovou doporučovat.

Radka a Petr Trčkovi (26. 1. 2020)

Rád bych poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. Vzhledem k tomu, že jsme v době sjednávání hypotéky měli půlročního syna, pan Hálek vždy ochotně přijel až k nám domů. Vždy vstřícný a ochotný, naprostá spokojenost. Moc děkujeme

Jan Kuník (2. 1. 2020)

Paní Vomáčková nás provedla celým procesem financování koupě rodinného domu. Svým přehledem, který má o finančním trhu i o trhu s nemovitostmi, profesionálním přístupem a skutečným „bojem“ za zájem klienta si získala naší důvěru. Rychlost, spolehlivost, vstřícnost a proaktivita paní Vomáčkové proměnily poměrně složitou transakci v proces s hladkým průběhem a dobrým koncem. Každému bych poradenství a služby paní Vomáčkové vřele doporučil.

Martin Tůma

Dobrý den pane Hálku, dobrý den paní Hrušková, ráda bych Vám ještě jednou velmi poděkovala za skvělé řešení refinancování hypotéky. Vše proběhlo v naprostém pořádku, celá částka je vyčerpána. Ráda se na Vás v budoucnu ještě obrátím při řešení financování další nemovitosti a budu Vás doporučovat i dále mezi své přátele, skvělá spolupráce.

Přeji Vám příjemný den a vše nejlepší do nového roku!

Kateřina Junková

Pan Tomáš Hálek byl nejlepší volbou, kterou jsem mohl při zařizování hypotéky udělat, a to říkám jako někdo, kdo má obecně nedůvěru ke zprostředkovatelům všeho druhu. Všechno běželo neuvěřitelně rychle a hladce, prakticky o nic jsem se nemusel starat a výsledkem je hypotéka s bezkonkurenční úrokovu sazbou (a vůbec RPSN), ke které bych se sám ani nepřiblížil. Děkuju a vřele doporučuju.

Tomáš Drexler

Chtěli bychom velmi poděkovat paní Vymětalíkové za vyřízení hypotéky a nejen to, starala se o nás, jako o vlastní. Vše důkladně vysvětlila a byla k dispozici vždy, když to bylo potřeba. Ráda píši jen samá superlativa! V případě, že budeme v budoucnu potřebovat řešit cokoliv spojené s hypotékou, obrátíme se jednoznačně na ni!

Vendula Bednářová

Výborná spolupráce – vřele doporučuji.

(komentář klienta naší kolegyně Martiny Vomáčkové)

Ondřej Mališ

Dobrý den,

Rádi bychom s manželem touto cestou poděkovali a pochválili paní Zuzanu Kotarovou (Ostrava). Uvažovali jsme, jak ji nejlépe poděkovat a myslíme si, že největším poděkováním je pochvala, tak jsme se rozhodli pro tento dopis.

Vyřizovali jsme přes ní hypotéku na koupi rodinného domu a byli jsme velmi spokojeni. Paní Kotarová byla velmi příjemná, přizpůsobila nám časy schůzek (třeba i na pozdní odpoledne v pátek), vysvětlila výhody i nevýhody hypotéky. Nebyla první, kde jsme se byli na hypotéku ptát, ale po schůzce s ní už jsme dále nepátrali po nikom jiném.

I když má vědomosti a znalosti, nechrlila na nás odborné pojmy. Hromadu papírů s podmínkami s námi projela jeden po druhém a vše nám vysvětlila tak, že jsme je i my laici pochopili. To je podle nás velmi důležité. Brali jsme hypotéku poprvé (a pravděpodobně i naposled) v životě a vůbec se v nich nevyznáme. Navíc nebyla jak jiní poradci – když už jste přišli, tak Vás tlačí do uzavření. Vše nechala na nás a našem rozhodnutí, do ničeho nás netlačila. Ba naopak. – ještě nám doporučila, ať si vše v klidu doma propočítáme, ať nežijeme jen pro splacení domu. Když jsme něco nevěděli, zavolali jsme nebo napsali, komunikovala velmi rychle.

Ještě jednou děkujeme a přejeme vám co nejvíce takových poradců.

Katka a Michal Hoghovi s rodinou

Ďakujeme paní Rábeľovej a pánovi Rábeľovi za ich profesionálny a zároveň milý prístup, príjemné prostredie a za ich bohaté skúsenosti s vybavením hypotéky či poistky.

Sme s nimi maximálne spokojný a môžme iba doporučiť.

Klaudia Bartková, Jaroslav Bartko

Jan Hrdina byl velmi profesionální a maximálně vstřícný. Vše kolem hypotečního úvěru proběhlo hladce a bez jakýkoli problémů. Rád budu spolupracovat i nadále, dle služeb které nabízí.

Matěj Pražák

Pan Dvořák je velký profesionál a co řekne tak splní. Mezi finančními experty je jedničkou. Chci tím poděkovat za kompletní služby ohledně refinancování.

Jaromír Romer

S koncem fixačního období nám banka nabídla úrokovou sazbu, která neodpovídala našim představám. S pomocí Radka Slavíka jsme vyjednali takovou úrokovou sazbu, díky níž ušetříme několik tisíc ročně. Radek Slavík je vstřícný, rychle reaguje na požadavky a jeho přístup je celkově velmi profesionální. Doporučuji!

Alfred Kraus

Paní Martina Vomáčková pro nás byla tou nejlepší možnou volbou. Profesionální, s vysokou mírou odborných znalostí, trpělivá a vstřícná. Oceňuji její otevřenost v hodnocení jednotlivých hypotečních úvěrů, nebývá to pravidlem. Její snaha kdykoliv poradit i v širších souvislostech než jen v problematice úvěrů z ní udělala nepostradatelnou osobu během financování naší stavby. Všem ji mohu vřele doporučit.

Kateřina Pilařová

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za celkovou podporu, pomoc při vyřizování hypotéky, kde jste se od začátku až do konce o vše postaral a mě vždy se vším seznámil a pomohl vše do zdárného konce vyřídit. Velmi si vážím Vašeho profesionálního a lidského přístupu ve všech směrech a přeji Vám mnoho úspěchů jak v profesním tak i osobním životě.

(Adresováno Radku Slavíkovi)

Hana Šíbalová

Po předchozích samostatných pokusech získat hypotéku jsme byli s manželem hodně nešťastní. Shodou náhod se nám do rukou dostal kontakt na paní Kusákovou a to bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat. Paní Kusáková se v daném odvětví výborně vyzná a díky tomu je vyřízení hypotéky mnohem jednoduší. Okamžitě dokáže klienta varovat před riziky a také dokáže najít variantu, jak se s daným problémem vypořádat. Její ochotný a vřelý přístup je úžasný.

Kovaříkovi

Vřele doporučujeme budoucím potenciálním zájemcům o finanční poradenství a služby, už jen a pouze paní Vymětalíkovou ! Perfektní přístup, dlouholetá zkušenost, přehled, rychlost, no prostě člověk na svém místě, který tomu opravdu rozumí a bude se Vám věnovat i nad rámec svých povinností. Byli jsme maximálně spokojeni a ještě jednou moc děkujeme.

Marcel Dzáma

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ing. Nataši Tomíčkové za její profesionální práci a finanční poradenství. A ráda bych ocenila i její vstřícný, profesionální a rychlý přístup při zajištění pojištění rodinného domu a domácnosti.

Michaela Zelenková

Práce s paní Vymětalíkovou byla úplně super, všechno rychle a s dobrým přístupem. Takže všechno proběhlo jak to má být. Nemuseli jsme jít na banku, což bylo pro mě příjemné překvapení.

Roman Shansherov

Spolupráce s paní Rábelovou a jejím manželem byla velice přijemná. I když jsme neměli jednoduchou cestu k získání hypotečního úvěru na dům, vše se nakonec podařilo (proto vzniklo i nové slovo podařilo/pošandořilo se😄) a díky jejich vytrvalosti, ochotě a zkušenostem můžeme vřele a na 100% doporučit.

Jan a Kateryna Šandorovi

Paní Ing. Eva Rábelová a její tým mě provází krajem hypotečních úvěrů, již od roku 2015. Kdykoliv jsem se na její tým obrátila, obdržela jsem profesionální přístup, přesný přehled o finančním trhu nejen s hypotékami a pomoc při doladění a uzavření produktu pro mě vhodného. Velmi oceňuji osobní přístup a rychlé řešení.

Mgr. Lenka Křížková

Kontakt na paní Rábelovou jsem dostala od kamarádky a musím říct, že to byl ten nejlepší kontakt co jsem mohla dostat na člověka, který pracuje s financemi. Neskutečná pohoda a přátelská atmosféra provází každé naše jednání. Paní Rábelová s manželem se opravdu snaží pomoci a vymyslet nejlepší řešení pro klienta. Musím říct, že jsem opravdu šťastná za to, že jsem poznala paní Rábelovou s rodinou! Opravdu profesionálové ve svém oboru! Vřele doporučuji!

Nikola Maláková

S paní Rábelovou a panem Rábelem spolupracuji již více jak 14 let a vždy dokázali poradit a nalézt optimální řešení ať už z oblasti hypotéčních úvěrů, stavebního spoření, pojištění či dlouhodobého investování. Cením si jejich profesionálních rad i osobního přístupu a hlavně se vždy postarali o veškeré papírování. Mohu vřele doporučit dále.

Radek Šubrt

S prací paní Vymětalíkové jsem velmi spokojená. Pracuje rychle, efektivně a dle potřeby je k dispozici.

Mgr. Monika Janíková

Se službami pana Sedláčka jsem byla velice spokojená, dokázal odpovědět na jakýkoliv dotaz a poradit, jaká varianta je v dané situaci pro klienta nejvýhodnější. Má přehled o konkurenčních bankách a vždy pro mne dokázal najít nejlepší řešení.

Doporučuji

Jaroslava Vondráková

Jednoduše skvělá , doporučujeme 🙂 (hodnocení Adély Vymětalíkové)

 

Martin Schonweitz

S manželkou jsme hledali někoho, kdy by nám poradil s financování koupě bytu ve Zlíně. Dostali jsme referenci na pana Sedláčka a ten se postupně stal našim rodinným finančním poradcem. Naše spolupráce trvá již čtyři roky a jsme velmi spokojeni Vždycky dostaneme odpověď na naše otázky i s detailním vysvětlením. Dostaneme i porovnání s jinými produkty a rozpracované varianty, ze kterých vybíráme.

Ing. Jiří Šafařík

Děkuji za poskytnuté služby a určitě doporučuji. Byli jsme maximálně spokojeni. Ocenili jsme především skvělou komunikaci a zkušenosti ze strany paní Vymětalíkové.

 

Mgr. Jana Muráriková

S panem Sedláčkem spolupracuji už více než 8 let. Velmi rychle si získal mou důvěru svou profesionalitou a lidským přístupem. Vždy se mi snaží vyjít maximálně vstříc a nachází řešení, která pro mě mají co největší užitek. Vedle perfektních služeb vám nabídne taky výborný čaj s medem 🙂

Václav Liška

Paní Rábelovou jsem oslovila se značnou skepsí , kterou jsem si vytvořila během návštěvy několika jiných  finančních poradců, které jsem navštívila se záměrem financování koupě domu. Setkávala jsem se s nezájmem, či zdlouhavým řízením s nejasným výsledkem a neustálým doplňováním informací a podkladů.

Paní Rábelová, ale na mě zapůsobila nejen vědomostmi a několika variantami řešení, ale i lidským přístupem, flexibilitou a hlavně neuvěřitelným tempem řešení. Jasně mi vysvětlila co budu potřebovat, konkrétně provedla jednotlivými body a v případě nejasností z mé strany ochotně komunikovala a vše dovedla do zdárného konce během měsíce.

Dnes bydlím již v novém domě, za což velice děkuji paní Rábelové a jejímu manželovi panu Rábelovi a musím konstatovat, že její motto je opravdu pravdivé a pro mne to znamená jen jedno, že všechny své záležitosti ohledně financí budu řešit jen s nimi.

Opravdu vřele všem doporučuji

Kateřina Růžičková

Na paní Rábelovou jsem dostal kontakt a doporučení od majitele bytu, který byl předmětem financování. Paní Rábelová byla dokonce rychlejší než já a ozvala se ona mě. Z mého pohledu mou okamžitě neřešitelnou finanční situaci vyřešila během první schůzky a hypotéku, na kterou jsem měl pocit že nikdy nedosáhnu jsem měl během několika málo týdnů schválenou a vyřízenou. To vše díky úžasné, charismatické, veselé, energické a velice vstřícné paní Rábelové, jejíž velice profesionální služby určitě v budoucnu znovu využiji a  budu ji doporučovat všem známým i neznámým, kteří si budou chtít plnit své sny o bydlení. Paní Rábelové i touto cestou děkuji za její velmi profesionální, ale přesto lidský přístup a vyřešení financování koupě bydlení. Obrovské díky patří i panu Rábelovi, který svou paní na všech schůzkách doprovázel a stejně skvělým způsobem k řešení financování přistupoval i on.

Jiří Horáček

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Vymětalíkové. Skvělá finanční poradkyně pracuje nad rámec povinností! Mohu všem vřele doporučit opravdu maximální spokojenost.

Jan Knybel

Paní Kateřina nám pomohla s výběrem banky a zároven i s veškerým vyřízením. Musím říct, že má velice příjemný přistup. Díky paní Rotreklové máme konečně své bydlení. Po nás se to zdálo nemožné, ale sen byl splněn a ještě bez papírování. Za nás veliké doporučení. Měli jsme mnoho finančních poradců, ale zde jsme udělali teprve správně.

Lucie Drmotová

Rád bych touto cestou poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. I přes letní dovolené, včetně té vlastní, úspěšně a velmi efektivně doporučil nejvhodnější řešení hypotečního úvěru. Oceňuji jeho nasazení, věcné rady a komunikaci s prodávající stranou. Je to muž činu a profesionál v oboru.

Ondřej Veselý

Ještě jednou Vám chci paní Čechlovská velice poděkovat za Vaši spolupráci při zajištění nového bydlení. Spolupráce s Vámi byla naprosto vynikající a budu Vás chválit všude kudy budu chodit ! 🙂 S pozdravem, Jakub Šabacký

Jakub Šabacký

Paní Königová mně byla doporučena od známých na pomoc s volbou banky pro hypotéku. Musím přiznat že jsem byl nejdříve velmi opatrný, protože jsem ohledně finančních služeb velmi obezřetný. Doporučení ale bylo naprosto na místě, a já zjistil že paní Königová má v hypotéčním sektoru opravdu velký přehled a dokáže se vším ochotně poradit.

Tomáš J.

Již jsem měl telefonát z banky, že veškeré zbylé dokumenty (LV a vinkulace) jsou v pořádku. Dnes jsem si již přepsal elektřinu a plyn a ve středu na byťák a je vše hotovo.

Chtěl bych vám tímto velmi poděkovat za pomoc při vyřizování všeho papírování kolem hypotéčního úvěru a stavebka, kdy jste mně vše vysvětlila a připravila jen k podpisu. V budoucnu se na vás opět s důvěrou obrátím, nebo vás zcela jistě doporučím.

Jan Kůs

Chtěla bych moc poděkovat paní Adéle Vymětalíkové za vyřízení Hypotéky. Vždy mě včas o všem informovala a vše kladně vyřídila. Jsem ráda že jsem si vybrala právě paní Vymětalíkovou jako Finanční poradkyni. Za všechno děkuji moc.
Andrea Capíková

Rádi bychom vyjádřili spokojenost s „našim“ finančním poradcem Mgr. Procházkou. Nejdříve nám pomáhal s hypotékou při koupi bytu, poté s refinancováním bytu, koupí pozemku a nyní s úvěrem na výstavbu RD. Velmi spolehlivý, lidský a zároveň profesionální přístup. Po vlastní velmi dobré zkušenosti, jsme spolupráci s Mgr. Procházkou doporučili i pár našim přátelům a ti nám zpětnou odezvou děkují za kontakt, protože jsou také velmi spokojení. I do budoucna nás určitě čeká spolupráce např. refinancování,… VŠEM VŘELE DOPORUČUJEME! Člověk na správném místě!
Sodomkovi

Díky Jindřišce jsem bezproblémově získala úvěr na byt. Se vším mi pomohla a poradila, takže můžu jen doporučit.

Reference na práci kolegyně Jindřišky Gloslové 

Jana Jozová (29. 2. 2024)

S paní Martinou Königovou jsem řešil již několikátý obchodní případ, vždy vynikající spolupráce, pohotová komunikace, vysoce proaktivní a proklientský přístup, proto nemám sebemenší důvod v budoucnu využít služeb jiného hypotečního experta. S díky M. Paulů

Reference na práci kolegyně Martiny Königové

Marek Paulů (21. 7. 2023)

Paní Karkulová Bartošová je hotová kouzelnice :). S čísly to umí a přesně ví, co je pro klienta nejlepší, kde mu řeknou ne a kde mu vyjdou vstříc. Díky ní máme vysněné bydlení a já mohu její služby jen a jen doporučit.

Reference na práci kolegyně Michaely Karkulové Bartošové (Vysočina)

Tereza Polivčuková Poslušná (1. 9. 2022)

Nemůžeme ani slovy vyjádřit, jak moc jsme vděční že jsme se svěřili do rukou paní Kusákové.

Pomohla nám ušetřit spoustu času, nervů a když bylo nejhůř vždy nás vyslechla a pomohla najít řešení.

Tento profesionální a zároveň lidský přístup se v dnešní době jen tak nevidí.

Ještě jednou moc děkujeme za všechno.

Reference na práci kolegyně Květoslavy Kusákové (Zlínský kraj)

Lada a Libor Štěpaníkovi (4. 5. 2022)

Pan Slavík je naprostý profesionál, který dokáže „s lidskou tváří“ naplnit své motto. Nebojí se složitých případů jako byl ten náš. Vždy se snaží hledat to správné řešení, a to i v situacích, kdy to už jiní vzdali. Radku, děkujeme!

Reference na práci kolegy Radka Slavíka (Praha)

Eva a Radek (2.3. 2022)

Rád bych Vám pane Hálku poděkoval za pomoc v neobvyklé životní situaci. Vážím si Vašich znalostí a profesionálního přístupu ke klientovi. Taktéž času, který jste mi věnoval při vysvětlování všech technikálií a podrobností řešení, které jste mi připravil. Děkuji!

Reference na práci kolegy Tomáše Hálka (Praha)

Oldřich Kalina (14. 2. 2022)

Milá paní Vomáčková, rádi bychom Vám tímto poděkovali za veškeré Vaše úsilí a pomoc s financováním našeho domu. Pomohla jste nám tak splnit velký sen o vlastním domě, čehož si velice vážíme. Děkujeme a ať se vám daří.

Reference na práci kolegyně Martiny Vomáčkové (Praha)

Josef a Michal (11. 11. 2021)

Luboš Jákl je velmi spolehlivý, ve svém oboru se skvěle vyzná, dokáže skvěle poradit a hlavně vše úspěšně a rychle vyřídit. Ještě jednou mockrát děkujeme za Vaše služby a skvěle odvedenou práci👍

Reference na práci kolegy Luboše Jákla (Praha)

Jaroslav Pánek (19. 10. 2021)

Velmi často jsem si kladl otázky ohledně mých plánů, záměru investovat a s tím spojených možných úvěrů, jejich načasování a nejlepších možných podmínek. Existuje mnoho rad na internetu, banky přichází se svými nabídkami a návrhy, ale já jsem potřeboval nalézt něco víc: opravdu spolehlivého partnera pro konzultaci svých záměrů a potvrzení možných variant, nalezení nejlepších podmínek a načasování úvěru a především pomoc s realizací všech potřebných kroků s bankou i ostatními obchodními stranami. Pan Slavík je pro mne přesně touto osobou. Mám k němu osobní důvěru a již několikrát mi pomohl realizovat potřebné úvěry s tak skvělými podmínkami, na které jsem v první chvíli ani nepomyslel. Neznám lepší úvěrový servis z hlediska hlídání všech kroků, komunikace a mého zastupování vůči bance. Nikdy bych již neřešil žádný úvěr bez spolupráce s panem Slavíkem, kterého tímto vřele a s nejlepším svědomím doporučuji i Vám.

Reference na práci kolegy Radka Slavíka (Praha)

Kamil Balšánek (15. 6. 2021)

Vážená paní Čechlovská, chtěl bych Vám i Vaším kolegyním poděkovat za péči, kterou jste nám před a v průběhu stavby věnovaly. Nebýt Vašich služeb nejspíše bychom dům nikdy nerekonstruovali. V průběhu stavby jsme s ženou jednali s desítkami profesí a finanční poradenství byla jistota, na kterou jsme se mohli spolehnout. Ušetřilo nám to mnoho času a starostí. Až budete mít cestu kolem, rádi Vás s ženou uvidíme a provedeme Vás tím co i za Vaší podpory mohlo vzniknout.

Reference na práci kolegyně Jany Čechlovské (Liberecký kraj)

Josef a Lenka Smrčkovi (5. 5. 2021)

Na pana Slavíka jsme se po předchozí vynikající zkušenosti obrátili již podruhé a i tentokrát jsme byli nadmíru spokojeni. Je to člověk, který je expert ve svém oboru, svou práci dělá rád a jako bonus je to velice milý a ochotný člověk, který pro vás udělá maximum, i vysoko nad rámec svých pracovních povinností.  Nemusím ani zmiňovat, že úroková sazba, kterou pro nás vyjednal, je bezkonkurenční. Panu Slavíkovi tímto ještě jednou za vše děkujeme a přejeme mu do budoucna hodně úspěchů a mnoho dalších spokojených klientů.

Reference na práci kolegy Radka Slavíka (Praha a Středočeský kraj)

Darina a Tobias Kellerovi (3. 5. 2021)

Můžeme jenom souhlasit. Paní Ing. Kusáková je naprosto skvělá a můžeme ji doporučit všem. Vždy nám vše vysvětlila, byla rychlá, akční, vše vybavila, ušetřila nám čas a hodně energie vybavováním… Vše co řekla platilo. Moc příjemná zkušenost. Je dokonalá. Děkujeme. Galovi 🙂

Reference na práci kolegyně Květoslavy Kusákové (Zlínský kraj)

Gabriela Galová (28. 3. 2021)

Paní Kusáková se mnou spolupracovala více jak dva roky při vyřizování společného úvěru na stavbu rodinného domu, následně bohužel také na změně podmínek hypotečního úvěru (vyvázání partnera a překlenutí hypotéky pouze na mou osobu).

Dokonalý přehled,  upozornění na rizika, preciznost, spolehlivost, rychlá komunikace s bankou, bleskové reakce.

Paní Kusáková mi vždy vše dobře vysvětlila, rozepsala možnosti řešení dané situace, probrala podstatu a sled jednotlivých kroků, poslala potřebné formuláře, poradila ve vyplňování. Komunikovala za mě s bankou, předávala informace, zodpovídala nejasnosti, se kterýma jsem se v průběhu setkávala.

Po celou dobu jsem věděla, že se mám na koho obrátit a měla pocit, že za mnou někdo stojí. Někdo, kdo dokonale rozumí svému oboru a co víc, má lidský a chápavý přístup.

Paní Kusáková je jednoznačně ve své oblasti profík a troufnu si říci, že takových hypotečních expertů, kteří mají srdce na správném místě, už moc dnes není.

Reference na práci kolegyně Květoslavy Kusákové (Zlínský kraj)

Lucie Žambochová (25. 3. 2021)

Paní Vomáčková je nejlepší poradkyně, jakou jsme si mohli přát. V procesu výběru, schvalování i po čerpání nám byla maximálně nápomocná, ochotná, trpělivá s vysvětlováním jednotlivých kroků a povinností a zdárně nám zajistila HU se skvělou úrokovou sazbou. Paní Vomáčkovou můžeme maximálně doporučit.

Reference kolegyně Martiny Vomáčkové (Praha a Střední Čechy)

Adam Káňa (12. 2. 2021)

Pan Hálek se svojí asistentkou paní Hruškovou jsou opravdoví profesionálové ve svém oboru. Jejich služby(naštěstí pro mě) nekončí jen obstaráním hypotéčního úvěru, ale pomáhali mi i nadále při odstraňování různých překážek ze strany banky i např. katastrálního úřadu během celého procesu až k převzetí nového bytu od developera. Ještě jednou děkuji!

Reference kolegy Tomáše Hálka (Praha a Střední Čechy)

Ing. Luděk Slabý (10. 2. 2021)

Pan Šafránek nám pomohl získat hypotéku a to za velmi výhodnou sazbu. Určitě jej mohu doporučit. Jeho služby jsou na vysoké úrovni.

Reference kolegy Jiřího Šafránka (Praha a Střední Čechy)

Václav Kratochvíl (8. 2. 2021)

Paní Rábelovou mohu maximálně DOPORUČIT. Po zamítnuté žádosti o hypotéční úvěr, jsem se na doporučení obrátil na paní Rábelovou a pana Rábela.  S jejich pomocí jsem získal hypotéční úvěr za podmínek, které bych sám nebyl schopen nejen vyjednat, ale i získat. Díky nim nyní bydlím ve vlastním bytě a patří jim za to velké díky.

Reference kolegyně Evy Rábelové (Praha a Střední Čechy)

Martin Kamenický (30. 1. 2021)

Rád bych, alespoň touto cestou poděkoval za Vaši perfektní práci při zařizování hypotéčního úvěru na náš dům. Z naší strany naprostá spojenost. Profesionální přístup, příjemné jednání, rychlost, ochota a hlavně říkat věci na rovinu, bylo samozřejmostí. Ještě jednou moc děkujeme a kdo váhá, požádejte pana Štěpána, rozhodně neuděláte chybu.

Reference kolegy Radovana Štěpána (Plzeňský kraj)

Praisovi (18. 1. 2021)

Paní Ing.Tomíčková nám pomohla s vyřízením hypotéky od A do Z a ušteřila nám neskutečně mnoho úsilí a energie při byrokracii. Její maximální vstřícnost, ochota a optimismus zaručily, že nebudeme váhat se na ni obrátit i v budoucnu. Vždy vše dovedla vysvětlilt tak, aby to pochopili i financemi naprosto nepolíbené osoby.

Reference kolegyně Nataši Tomíčkové (Moravskoslezský kraj)

Magda Valíčková (15. 12. 2020)

Po dobu neuvěřitelných 3 měsíců se stala Martina Vomáčková intenzivní součástí našeho života. Pomohla nám realizovat náš cíl a beze zbytku naplnila své motto: „spokojený klient, to je to, oč tu běží.“ Nepatříme úplně ke standardní klientele, které by bankovní společnosti otevíraly dveře, o to větší úsilí bylo třeba vynaložit, abychom úvěr získali. Celým procesem nás Martina Vomáčková  provázela a zachovávala tak cennou naději na úspěch. Bez ní bychom to nezvládli, o tom není pochyb. Trpělivost, laskavost, pružnost a tah na branku, profesionalita a současně lidskost jsou asi nejvýstižnější charakteristiky, které jsme měli možnost poznat. A za všechny tyto děkujeme. Paní Vomáčkovou rozhodně doporučujeme.

Reference kolegyně Martiny Vomáčkové (Praha a Střední Čechy)

Dr. Ivana Spurná (18. 10. 2020)

Byl velmi spokojen a už od začátku jsem cítil, že všechno dopadne dobře. Děkuji Vám.

Reference kolegyně Martiny Vomáčkové (Praha a Střední Čechy)

Eduard Galiev (16. 10. 2020)

Naprosto šikovná specialistka. O své klienti se postará dokonale až do konce. Nemusíte se bát, že nějaká důležitá informace Vám proteče rukou.

Pomáhala mě s hypotékou, a jsem byla ve vyšší míře spokojena – p. Čechlovská rada mi vysvětlila věci, které byli těžce pochopitelné, v jakémkoliv případě informovala mě včas, a proto jsem se nebála, že něco nepůjde.

Reference kolegyně Jany Čechlovské (Liberecký kraj)

Anna Kozlova (25. 9. 2020)

Paní Ing. Vymětalíková je velmi ochotná. Při řešení hypotéky mi velmi pomohla, vše vysvětlila a vyřídila. To vše v krátkém časovém úseku. Doporučuji.

Mgr. Tereza Kamasová (12. 9. 2020)

Super! Bomba! Moc šikovná. (hodnocení kolegyně Adély Vymětalíkové)

Lukáš Balhar (10. 9. 2020)

Paní Vomáčková je velice šikovná a příjemná hypoteční poradkyně. Má přehled, takže nás provedla naprosto profesionálně celým hypotečním procesem. Jedná férově a její nabídky jsou ušité na míru. Je velice časově flexibilní a ochotná pomoci. Nemám co vytknout. Opravdu doporučuji

Lukáš Bareš (7. 9. 2020)

Na práci pana Slavíka oceňuji jeho profesionálni přístup a příjemné jednáni. Vše perfektně vysvětlil a zajistil mi ten nejvýhodnější úrok. Vždy byl k dispozici a vše velmi rychle řešil. Pana Slavika rozhodně doporučím svým známým až budou potřebovat pomoc s financovaním koupě bytu.

Kateřina G. (31. 8. 2020)

Moc děkujeme paní Vomáčkové za naprosto profesionální a milý přístup v rámci sjednání naší hypotéky a hlavně splnění našeho snu. Paní Vomáčkovou moc všem doporučujeme a jsme rádi, že jsme mohli využít jejich služeb. Vše proběhlo v pořádku a bez stresu.

Kristýna Koppová (4. 8. 2020)

Dobrý den! Vážení přátelé, chtěla bych Vám všem kdo hledáte člověka oddaného svému povolání ve finančním poradenství, pak jste na správné adrese! Pan Mikisek je nesmírně milý člověk s obrovským smyslem vcítit se do konkrétních potřeb klienta a je úžasně lidský a dokáže vyřídit nemožné. Hodně úspěchů a moc VÁM DĚKUJI.

Iryna Lukijenko (14. 7. 2020)

Pan Martin Jindra je velmi usměvavý, ochotný a milý poradce, již dvakrát nám pomáhal se vším co se bydlení týká a dokázal i nemožné ( většinou na počkání) super člověk na správném místě moc mu děkujeme a vřele všem , kdo hledá pomoc s bydlenim doporučujeme

Kroupovi (21. 7. 2020)

Spolupráci s panem Tomášem Hálkem si nemohu vynachválit. Mnohokrát mi svou prací ukázal, že je to člověk na právem místě. Myslím si, že zrovna toto odvětví zaobírá velké množství poskytovatelů a zprostředkovatelů. Proto je velice složité najít takovou jehlu v kupce sena. Veliká spokojenost.

Matěj Štěpán (11. 5. 2020)

Nikdo není lepší než Jirka Svoboda. Doporučuji každému. 

Lukáš Kubina (25. 4. 2020)

Moc děkujeme paní ing. Vomáčkové za její pomoc a za její naprosto profesionální a přitom přátelský přístup! Hned na začátku nám vysvětlila veškeré záležitosti jak probíhá proces pro získání hypotéky, veškeré důležité termíny a také na co se zaměřit v naší poměrně složité situaci. Zároveň za nás vše vyřídila a vždy perfektně poradila ačkoliv jsme se dotazovali i na věci, které nesouviseli jen s hypotékou ale také se stavbou samotného domu. Poradila nám také na co si dát pozor ve smlouvě s dodavatelem o výstavbě domu a co by mělo být obsahem, abychom mohli bez problému úvěr čerpat. Také nám doporučila skvělého odhadce na dům a pozemek! Navíc nikdy nebyl problém abychom si zavolali i mimo běžné pracovní hodiny, věnovala se nám na 110%. No co ještě dodat… jste skvělá! Moc Vám děkujeme ještě jednou a teď už se jen vrhnout na stavbu 🙂

Marek a Veronika Serbusovi (11. 4. 2020)

Makléř Luboš Jákl mi opravdu pomohl a můžu ho naprosto s čistým štítem doporučit. Všechny dotazy a mé „naléhavé“ hovory byly hned zodpovězené. Časově se mi vždy přizpůsobil a odborné termíny krásně vysvětlil. Ještě jednou za vše moc děkuji!

Lukáš Hanzlík (4. 2. 2020)

Naprostá spokojenost se službami Martiny Vomáčkové. Můžu jedině doporučit.

Michal Štaffa (30. 1. 2020)

Ještě jednou bych chtěl poděkovat Martině Vomáčkové za skvělé profesionální poradenství.

Alexandr Jevsjenko

Na paní Rábelovou a pana Rábela jsme dostali kontakt od naší realitní makléřky, která nám zajišťovala prodej našeho bytu a současně i koupi nového domu. Vzhledem k tomu, že v bance jsme nedostali požadovanou částku, která nám chyběla na financování koupě domu, využili jsme této příležitosti a svěřili se do rukou paní Rábelové a pana Rábela.

Tito nám ukázali, že na vyšší půjčku jednoduše dosáhneme a i když samotné vyřizování nebylo jednoduché, neboť se u nás několikráte změnila situace, nakonec vše vyřídili k naší velké spokojenosti a to dokonce v závěru roku, kdy všichni mají jiné starosti a věnují čas i jiným věcem, než jen práci. Dokonce obětovali svůj čas a kvůli našemu podpisu na formulář od banky odjeli na svoji vlastní a dozajista zaslouženou dovolenou o jeden den později.

Nezbývá, než paní Rábelovou a pana Rábela, jen a jen DOPORUČIT, neboť s takovou obětavostí, přístupem a ochotou se dnes již málokde dá setkat. Děkujeme.

manželé Černochovi

Vřele doporučuji spolupráci s paní Vymětalíkovou. Je velice ochotná, vstřícná, flexibilní a obětavá. Věnuje spolupráci maximum času co jen jde, najde Vám vždy nejlepší východisko, jako laikovi vše podrobně popíše a pro mě překvapení vše ještě oblítá. Pouhé děkuji je málo, jak moc spokojená jsem byla.

Iveta Hříbková

Paní Ing. Martinu Vomáčkovou vřele doporučujeme. Pomohla nám najít hypotéku přímo na míru, i když jsme měli náročné požadavky. Profesionální a velmi milý přístup, rychlé jednání, srozumitelné vysvětlení a znalost produktů.

Lenka Bosnovičová a Karel Untermuller

Paní Rabelová mi pomohla vyřešit hypotéku jako nikdo jiný. Má mou absolutní důvěru a ta je v oblasti financí zásadní.

Miroslav Kocourek

Mohu velmi vřele doporučit paní Martinu Vomáčkovou jako hypotéčního experta. Potřebovali jsme s manželkou poměrně rychle zajistit úvěr na koupi stavebního pozemku, kdy jsme měli úvěr schválený již za 14 dní po oslovení paní Vomáčkové. Ve všem nám vždy pomohla, vše zařídila a erudovaně poradila. Rozhodně se na ni obrátíme i při financování stavby domu.

Miroslav Hule

Velmi profesionální poradenství. Pan Slavík provede celým procesem, zařídí, co je potřeba, poradí. Navíc osobní, lidský přístup, příjemné jednání.

Vladimír Prunner

Služeb paní inženýrky Martiny Vomáčkové jsme využili opakovaně, jak při refinancování stávajícího, tak i při pořízení nového hypotečního úvěru. Vždy jsme byli maximálně spokojeni a vřele doporučujeme. Oceňujeme individuální přístup, profesionální jednání, flexibilitu, znalosti v dané oblasti a také pomoc s administrací potřebné k vyřízení hypotečního úvěru. Tímto ještě jednou moc děkujeme a přejeme další spokojené klienty.

Martin Ouška

Paní Rábelová mi vždy uměla poradit a pomoci v oblasti  hypotéky. Měla velice příjemné vystupování, solidní přístup a vždy byla ochotná. Paní Rábelovou  považuji za odbornici v oblasti hypoték .

Olga Silivonchyk

Spolupráce s paní inženýrkou Martinou Vomáčkovou při zařizování nové hypotéky byla po všech stránkách naprosto bezproblémová. Její služby mohu ostatním určitě doporučit.

Adam Pavliš

Opakovaně jsem se s důvěrou obrátil na paní Rábelovou, která mi ochotně pomohla zařídit financování nemovitosti. V té záplavě papírů bych se sám dozajista ztratil, natož abych si vybral to nejlepší řešení pro sebe. Takto mám jistotu, že vše je a bude v pořádku a že vybírám z nejlepších mně dostupných nabídek na trhu. Mohu vřele doporučit.

Matouš Mihaliček

Děkuji paní Evě Rábelové, za profesionální přístup a super spolupráci. Vždy jsem s ní byla velmi spokojena. Děkuji mockrát.

Dilyara Godochkina

Paní Vomáčková nám velmi pomohla při nastavení nejvýhodnější hypotéky pro náš nový dům a díky ní byl celý proces snadný a velmi rychlý. Jejích služeb zcela jistě využijeme i příště a mohu vřele doporučit.

Jan Nehasil

Pána Slavíka môžem len vychváliť a doporučiť. Od A po Z, celým procesom hypotéky nás sprevádzal a pomáhal nám. S danou problematikou sme sa potýkali úplne po prvý raz, preto bolo veľa vecí pre nás niekedy ťažšie pochopiteľných, no pán Slavík s nami mal vždy trpezlivosť a so všetkým nám ochotne pomohol.  Za všetko ďakujem a vrelo doporučujem!

Peter Turčáni

Na paní Rábelovou a pana Rábela jsem narazil náhodou když pomáhali s financemi mému kamarádovi. On sám využil služeb této dynamické dvojice na velice kladné doporučení od svého známého.Již v tu dobu jsme s přítelkyní hledali náš vysněný baráček, což také znamená vybrat si úvěr dle našich možností. Ve spolupráci s manželi Rábelovými se nám to podařilo velice rychle. Chtěl bych jim poděkovat za lidský a zároveň profesionální přístup, který vždy provázel naše schůzky. Rozhodně doporučuji každému paní Rábelovou jako finančního experta ve všech směrech.

Petr Pajma

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Tomáši Hálkovi, který mě úspěšně provedl celým procesem získání hypotéky. Jeho profesionalita a péče byla vysoce nadstandardní. Věnoval mi opravdu dostatek času, vše mi podrobně vysvětlil. Je to člověk na pravém místě! Děkuji Vám!

Šárka Longauerová

Ráda bych také přidala svou zkušenost s paní Adélou Svobodovou. Spolupracovala jsem již s více poradci, ale u paní Svobodové je vše včetně přístupu, znalostí a celkové řešení situace na úplně jiné úrovni. Měla jsem za to, že můj předešlý hypoteční poradce byl expert ve svém oboru, ale paní Svobodová sousloví „expert ve svém oboru“ dala naprosto jiný rozměr a potvrdila, že ona opravdu expertem je. Navštívila jsem paní Svobodovou, na více doporučení od svých známých, již na začátku roku 2019.

Nebyli jsme ještě rozhodnuti, jestli chceme stavět nebo koupit starší dům a rekonstruovat, ale paní Svobodová mi hned na první schůzce vyrazila dech svým poradenstvím, přehledem a celkovým přístupem k věci a člověku. Vše nám vysvětlila, ukázala a zodpověděla všechny naše dotazy. Začalo tedy hledání vhodného pozemku či nemovitosti což v současné situaci s nemovitostmi nebylo vůbec jednoduché. Několikrát to vypadalo, že už budeme kupovat, takže paní Svobodová vše nachystala a připravila, ale vždy z toho nakonec „bohužel“ sešlo. Po celou dobu se paní Svobodová zajímala o naši situaci a dokonce nám aktivně pomáhala najít vhodnou nemovitost, až se tak stalo! Bez ní a její aktivní pomoci, bychom se o domu nikdy nedozvěděli a majitel by nám ho asi nikdy neprodal. Takže ne jen, že nám vyřídila tu nejlepší hypotéku a že to rozhodně nebyla bezproblémová situace, kde by jen vyplnila papíry a podala žádosti, ale také stvořila naši další budoucnost ve vysněném domě. Asi nedokáži přesně popsat slovy jaký skvělý člověk a profesionál je paní Svobodová, ale budu ji spolu s Golem Finance vřele doporučovat všem, kteří budou chtít řešit hypoteční úvěr.

Děkuji za to, že jsou v tomto oboru ještě lidé, jako je paní Svobodová, která udělá opravdu vše, co je nejlepší pro vás a absolutně vás do ničeho netlačí a neobtěžuje s dalšími produkty, jen pro to, aby dostala nejlepší provizi. Za mě spíše musím říct, že za to vše co musela zařídit a kolik času konkrétně s námi musela strávit, byla částka provize spíše úsměvná. 

 

Děkuji tímto i společnosti Golem finance, že má ve svých řadách takového EXPERTA jako je paní Svobodová.

Klára Chmelová

Velmi profesionální přístup a velmi milé jednání. Využila jsem služeb paní Vomáčkové ke konsolidaci úvěrů a byla jsem velmi mile překvapená kolik měsíčně ušetřím. Vřele doporučuji

 

Lucie Hanischová

Pokud neradi plýtváte časem a chcete se spolehnout na vyřešení vašich financí, jsou Rábelovi rozhodně tou správnou, ale hlavně jednoznačnou volbou. Profesionální přístup s absolutním přehledem o všech finančních produktech, jejich možnou kombinací, podmínek, zákonů a překážek. Svým nasazením a spolehlivostí jednoznačně předčí kohokoliv. Pomohli nám již nesčetněkrát za těch spoustu let a to nejen naší rodině, ale celému okolí, kde jsme doporučili a předali kontakt. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů jako jsme my, hodně zdraví a síly!

Mgr. Václav Hampl

Velmi profesionální přístup, byla schopna navrhrnout nejlepší variantu úvěrování a zařídila vše okolo vyřízení a čerpání. Ing. Vymětalíková je velmi ochotná a nápomocná. Děkujeme!

Bohdan Knězek

Hodnocení pana Romana Sedláčka: 

1. Velmi profesionálně provedené finanční poradenství.

2. Rychlé jednání s jasným výsledkem v porovnání s ostatními finančními nabídkami na trhu

3. Odborná pomoc při tvorbě všech podkladů a dokladů potřebných pro získání úvěru

4. Zpětná vazba i po získání úvěru

Ivo Pešák

Veliká spokojenost s komplexností služeb pí. Vymětalíkové, ochotou, vstřícností, profesionálním přístupem. Mohu jen doporučit.

Markéta Nováková

Pana Sedláčka jsem oslovil s požadavkem na refinancování mé stávající hypotéky. Práci pana Sedláčka hodnotím jako velmi profesionální. Panem Sedláčkem mi bylo předloženo několik variant řešení, pozitivně hodnotím i nezávislost na konkrétní finanční instituci. Celý proces i doplňující otázky mi byly srozumitelně vysvětleny. Vše následně pokračovalo dle dohody.

Ing. Petr Skála

Vynikající spolupráce s paní Kusákovou. Celý průběh vyřizování hypotéky byl pevně v rukou paní Kusákové a denně aktualizovala jednotlivé kroky. Vše bylo od paní Kusákové vždy nadstandardně připraveno a vyřizovala i věci nad rámec její agendy, čímž mě výrazně ubylo starostí. Vřele díky za kompletní vyřízení hypotéky.

Kamil Chadim

Chtěl bych poděkovat paní Rábelové a jejímu týmu za ochotnou a profesionální pomoc s řešením naší hypotéky. Doporučuji všem.

Tomáš Kučera

Děkujeme paní Rábelové a panu Rábelovi za řešení velice složitého hypotečního úvěru! Nejdříve jsme pro hypotéku šli sami do banky, ale bylo nám řečeno, že … prostě na to nemáme, a ze začátku jsme vůbec nevěřili, že nám to paní Rábelová zvládne zařídit. Ale stalo se to a díky paní Rábelové jsme získali tento složitější úvěr. Děkujeme za pomoc a určitě doporučíme všem naším známým.

Ing. Světlana Gorbušinová

Děkuji paní Evě Rábelové, za profesionální přístup a příjemnou spolupráci. Vždy jsem s ní byl nad míru spokojen.

Martin Rohlíček

Rada bych touto cestou ocenila profesionální práci a finanční poradenství paní Ing. Nataši Tomíčkové při zajištění hypotéky.

Tereza Peroutíková

Chtěli bychom vřele poděkovat paní Stehlikové za vyřízení hypotéky na náš byt. Její profesionalita, úroveň práce, znalosti a veškerá organizace je opravdu obdivuhodná.Je to správná osoba na správném místě. Bez ní bychom asi byt nikdy neměli! Děkujeme také její paní assistentce. Doporučení na 100%.

Hana Tomé Marques

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Janě Vojtové za naprosto profesionální, ale zároveň i lidský, přístup při pořízení hypotéky. Zodpovědně, pečlivě a s úžasným přehledem s námi vše prodiskutovala a vysvětlila.

Kalianko, Pauerová

Pana Procházku mohu jen doporučit. Kladný a přátelský přístup. Vše zařídí a hlavně se vším poradí. A po lopatě vysvětlí. Ať už se jednalo o novou hypotéku nebo refinancování. Ještě jednou děkuji

Michal Novotný

Chtěl bych poděkovat za služby panu Tomáši Dvořákovi. I přes velmi omezené možnosti financování (kvůli občanství manželky – Írán) pro nás vyhledal nejlepší podmínky na trhu a k tomu ještě vyjednal menší slevu na sazbě.

Radek a Fatemeh Obrusnik

Pan Sejk nám pomohl s hypotékou v roce 2016. Jako cizinci jsme to měli o něco složitější a díky němu jsme se dostali k hypotéce a dokonce do banky, která se s námi, jako jednotlivci, původně nechtěla ani bavit. Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu.
Zuzana Krištofíková

Na našich webových stránkách používáme soubory cookie, abychom vám poskytli co nejlepší zážitek při jejich využívání. Kliknutím na „Povolit vše “ souhlasíte s používáním všech souborů cookie. „Nastavení cookies“ můžete využít k poskytnutí kontrolovaného souhlasu nebo k odmítnutí používání souborů cookies tam, kde to není nezbytně nutné pro funkci stránek.

Povolit vše Nastavení cookies

Níže naleznete kategorie souborů cookie používaných na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Nastavení můžete v budoucnu kdykoliv změnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít