Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Hrajte si s financováním svého bydlení

Jednoduché kalkulačky vám pomohou zorientovat se ve výši měsíčních splátek za vaše nové bydlení, dají vám možnost porovnat více variant, ukáží vám vývoj hypotéky v čase a mnohem víc…

Kalkulátory

Srovnávač hypotečních sazeb

Kalkulátory

Hypoteční kalkulačka

Nastavte požadované parametry a spočítejte si svou hypotéku včetně možnosti zobrazit to, jaký vliv bude mít na vaši hypotéku mimořádná splátka. Spočítat →

Porovnání dvou hypoték

Srovnejte si dvě varianty financování s různými parametry včetně toho, jak se bude vaše hypotéka vyvíjet v čase. Spočítat →

Hypotéka vs. nájem

Jednoduchý propočet, jestli se vám vyplatí víc hypotéka nebo nájem. Spočítat →

Mimořádná splátka

Spočítejte si, jak ovlivní výši měsíční splátky vaší hypotéky mimořádná splátka. Spočítat →

Částka zaplacená na úrocích

Propočítejte si, kolik zaplatíte na úrocích během doby splácení vašeho hypotečního úvěru. Spočítat →

Srovnávač hypotečních sazeb

Datum aktualizace: 25. 1. 2022
? Poměr mezi výší úvěru a zástavní hodnotou nemovitosti

Zvoleným parametrům neodpovídá žádný výsledek. Pravděpodobně budete muset snížit částku úvěru nebo nastavit kratší dobu splatnosti.

Výstup ze srovnávače sazeb hypoték není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, při výpočtu byly zohledněny vámi zadané údaje. Výsledky vycházejí z dat, která nám poskytly pouze zde uvedené banky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše úvěru 2 500 000 Kč, se splatností 20 let (240 splátek), s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49 % p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 178 495 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vycházejí z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Služby GOLEM FINANCE jsou bezplatné, a proto do propočtu RPSN nevstupuje žádná odměna za zprostředkování úvěru. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.