Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Michaela Karkulová Bartošová

Hypoteční expert

Představení

„Hypotéka“ – jedno slovo, které však v sobě skrývá mnoho dalších: úrok, poplatky, pojištění, odhad, katastr, účet… Díky mým letitým zkušenostem Vám nabízím komplexní servis při vyřízení Vaší „Hypotéky“. Osobní přístup, časová flexibilita a nalezení nejvýhodnějšího řešení Vašich potřeb je pro mne samozřejmostí. Jako Váš hypoteční makléř Vám ušetřím čas, peníze a hlavně starosti. Stojím na Vaší straně při procesu vyřízení hypotéky i po celou dobu jejího splácení.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky.

Stojím vždy na Vaší straně

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (14)

Chtěl bych tady paní Bartošové ještě jednou velmi poděkovat za vřelý přístup a trpělivost s vysvětlováním. Těším se na další případnou spolupráci!

Michal Janda

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat Michaele Bartošové za pomoc při refixování hypotéky. Díky paní Bartošové jsme docílili těch nejlepších podmínek a to je úroková sazba (nejnižší, co byla možná), snížení pojištění a zrušení nesmyslných bodů (nevýhodné pro klienta) ve smlouvě původní, a to na pobočce banky nebylo možné.

František Chalupa

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování paní Michaele Bartošové za skvělou spolupráci při vyřizování hypotéky.

Jitka Savická

Děkuji za výbornou spolupráci. Hlavně chci pochválit paní Michaelu Bartošovou, která umí všechno perfektně vysvětlit.

Markéta Koldová

Nedávno jsme sjednávali hypotéku s Vaší poradkyní paní Michaelou Bartošovou z Jihlavy. Ráda bych tímto pochválila její ochotu a skvělý přístup.

Veronika Petrů

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Michaele Karkulové Bartošové. Je velmi profesionální, vstřícná, vše nám vysvětlila a již podruhé nám pomohla s hypotékou k naší spokojenosti. Své práci opravdu rozumí, můžeme ji dalším klientům vřele doporučit.

Dana Juránková

Paní Michaela Bartošová i její spolupracovnice jsou milé, usměvavé a velmi ochotné. Této problematice zjevně rozumí a dokážou ji osvětlit i laikovi.

Lukáš Kodým

Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat paní Michaele Bartošové za zprostředkování hypotéky.

Lada S.

Chci Vám poděkovat za skvělý profesionální přístup. Váš servis byl 200% a prakticky jsem nemusel nic dělat a vyřizovat osobně.

Jaroslav Patzenhauer

Rád bych poděkoval paní Michaele Bartošové z Jihlavy za příkladný přístup při vyřizování hypotéky.

Michal Štefek

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Bartošové z Jihlavy za trpělivý a vždy profesionální přístup při vyřizování naší hypotéky a ostatních záležitostí s ní souvisejících.

MUDr. Vlachý a MUDr. Šebejová

Chtěli bychom poděkovat především paní Bartošové a týmu v Jihlavě. Vše za nás profesionálně zařídili. Byli jsme mile překvapeni a hlavně celkově spokojeni s naším ušetřeným časem.

Radka Bukovjanová, Jakub Mach

Chtěla bych touto cestou poděkovat Golem Finance sl. Bartošové a pí. Hánové za profesionální přístup při vyřizování hypotéky. Přeji hodně spokojených klientů.

Jana Nová

Chtěla bych velice poděkovat paní Michaele Bartošové z Jihlavy, při vyřizování naší hypotéky. Děkuji za vstřícnost a profesilonalitu.,

Šářka Miksová

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Michaela Karkulová Bartošová

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Divadelní 1604/8
  586 01 Jihlava

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Dle telefonické domluvy

  Divadelní 1604/8 586 01 Jihlava

  Podpůrný tým

  Dita Kopečná

  Dita Kopečná

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin. 

  Pin It on Pinterest