Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Úvěry pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek

Nemovitosti potřebují dlouhodobou péči, která je často spojená s nezbytnou investicí do rekonstrukce, revitalizace nebo realizace investičního záměru.

Právě pro tyto příležitosti nabízíme:

Úvěry pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek

  • většinou se financování bytových družstev a SVJ věnují stavební spořitelny
  • úvěry jsou určené na rekonstrukce, např. zateplení fasády a střechy, výměnu oken, výměnu zdroje vytápění, rekonstrukce či výměna výtahu, opravy elektroinstalace apod.
  • až do určité výše úvěru připadající na 1 byt je úvěr bez zajištění
  • úvěr je anuitně splácený se splatností často až 15 let
  • bytová družstva mohou využít i úvěr na koupi nemovitosti (v rámci privatizace)

Důvěru nám daly již desítky tisíc klientů

Rádi bychom vyjádřili velké díky paní Adéle Svobodové, která pracuje pod hlavičkou Golem finance v Hodoníně. Svojí skvělou prací nás dokázala provést všemi úskalími při získávání hypotečního úvěru s takovou péčí a lehkostí, že jsme ani nemohli uvěřit, že se v dnešní džungli finančních poradců najde někdo takový.
Profesionalita, přehled, odbornost to vše zabaleno v lidském a přátelském duchu, to je práce paní Svobodové.
Ještě jednou děkujeme, ať se jí daří!

Tesařovi

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Michaele Karkulové Bartošové. Je velmi profesionální, vstřícná, vše nám vysvětlila a již podruhé nám pomohla s hypotékou k naší spokojenosti. Své práci opravdu rozumí, můžeme ji dalším klientům vřele doporučit.

Dana Juránková

Chtěla poděkovat paní Stehlíkové a její kolegyni za služby během vyřizování hypotéky. Jednak za vyjednání výborných podmínek (včetně úrokové sazby), tak i za vyřízení veškerého papírování a za ochotu nám vše podrobně vysvětlit. A v neposlední řadě i domluvu s prodávající stranou. Děkujeme mockrát. 

Marie De la Hozová

Kde pro vás zajišťujeme nejvýhodnější financování bydlení

Banky

Stavební spořitelny