Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Ing. Zuzana Kotarová

Hypoteční expert

IČO

73061140

Představení

Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. Toto přísloví platí v případě hypoték dvojnásobně. Vědí to nejen mí klienti, ale i finanční instituce (banky, stavební spořitelny), jejichž úvěry vám zprostředkovávám. Chtějte kvalitu, buďte nároční a raďte se jen se specialisty. Se svými klienty jsem od roku 2001. Řešíte výstavbu bez dokládáních faktur, máte nízký příjem z důvodu mnoha splátek různých úvěrů? S tímto vším a mnohým dalším Vám mohu pomoci. Nabízím své dlouholeté zkušenosti, úsporu Vašeho času i Vašich peněz.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (2)

Hello, 

Me and my husband are two foreigners and we had no idea regarding buying a real estate in Czech Republic but we were extremely lucky to come across with Mrs. Kotarova. We agree 100% of the previous comment of Mrs. Hogh 🙂

Mrs. Kotarova helped us to understand each and every step of the mortgage process and replied our endless questions in English. Even tough she thinks her English is not good enough, we think it was great and during the meetings she explained each and every item one by one to make sure we understood everything properly. She is very positive and most important, she considers our money as if it’s hers and she is always trying to find the best rates and solutions.

We had several face to face meetings and additionally phone calls/e-mails to clarify things and each time she was always on time to help us with the related documentations and sources.

Overall, our experience with her was so smooth and easy. Thanks to her, we bought our dream house 🙂

Once again thanks a lot and wish you great success in the future!

Ezgi and Firat Koseoglu

Dobrý den,

Rádi bychom s manželem touto cestou poděkovali a pochválili paní Zuzanu Kotarovou (Ostrava). Uvažovali jsme, jak ji nejlépe poděkovat a myslíme si, že největším poděkováním je pochvala, tak jsme se rozhodli pro tento dopis.

Vyřizovali jsme přes ní hypotéku na koupi rodinného domu a byli jsme velmi spokojeni. Paní Kotarová byla velmi příjemná, přizpůsobila nám časy schůzek (třeba i na pozdní odpoledne v pátek), vysvětlila výhody i nevýhody hypotéky. Nebyla první, kde jsme se byli na hypotéku ptát, ale po schůzce s ní už jsme dále nepátrali po nikom jiném.

I když má vědomosti a znalosti, nechrlila na nás odborné pojmy. Hromadu papírů s podmínkami s námi projela jeden po druhém a vše nám vysvětlila tak, že jsme je i my laici pochopili. To je podle nás velmi důležité. Brali jsme hypotéku poprvé (a pravděpodobně i naposled) v životě a vůbec se v nich nevyznáme. Navíc nebyla jak jiní poradci – když už jste přišli, tak Vás tlačí do uzavření. Vše nechala na nás a našem rozhodnutí, do ničeho nás netlačila. Ba naopak. – ještě nám doporučila, ať si vše v klidu doma propočítáme, ať nežijeme jen pro splacení domu. Když jsme něco nevěděli, zavolali jsme nebo napsali, komunikovala velmi rychle.

Ještě jednou děkujeme a přejeme vám co nejvíce takových poradců.

Katka a Michal Hoghovi s rodinou

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Zuzana Kotarová

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  V Závětří 1148/32a
  721 00 Ostrava 21

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Dle telefonické domluvy

  V Závětří 1148/32a 721 00 Ostrava 21

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.