Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Ing. Zuzana Kotarová

Hypoteční expert

IČO

73061140

Představení

Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. Toto přísloví platí v případě hypoték dvojnásobně. Vědí to nejen mí klienti, ale i finanční instituce (banky, stavební spořitelny), jejichž úvěry vám zprostředkovávám. Chtějte kvalitu, buďte nároční a raďte se jen se specialisty. Se svými klienty jsem od roku 2001. Řešíte výstavbu bez dokládáních faktur, máte nízký příjem z důvodu mnoha splátek různých úvěrů? S tímto vším a mnohým dalším Vám mohu pomoci. Nabízím své dlouholeté zkušenosti, úsporu Vašeho času i Vašich peněz.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (1)

Dobrý den,

Rádi bychom s manželem touto cestou poděkovali a pochválili paní Zuzanu Kotarovou (Ostrava). Uvažovali jsme, jak ji nejlépe poděkovat a myslíme si, že největším poděkováním je pochvala, tak jsme se rozhodli pro tento dopis.

Vyřizovali jsme přes ní hypotéku na koupi rodinného domu a byli jsme velmi spokojeni. Paní Kotarová byla velmi příjemná, přizpůsobila nám časy schůzek (třeba i na pozdní odpoledne v pátek), vysvětlila výhody i nevýhody hypotéky. Nebyla první, kde jsme se byli na hypotéku ptát, ale po schůzce s ní už jsme dále nepátrali po nikom jiném.

I když má vědomosti a znalosti, nechrlila na nás odborné pojmy. Hromadu papírů s podmínkami s námi projela jeden po druhém a vše nám vysvětlila tak, že jsme je i my laici pochopili. To je podle nás velmi důležité. Brali jsme hypotéku poprvé (a pravděpodobně i naposled) v životě a vůbec se v nich nevyznáme. Navíc nebyla jak jiní poradci – když už jste přišli, tak Vás tlačí do uzavření. Vše nechala na nás a našem rozhodnutí, do ničeho nás netlačila. Ba naopak. – ještě nám doporučila, ať si vše v klidu doma propočítáme, ať nežijeme jen pro splacení domu. Když jsme něco nevěděli, zavolali jsme nebo napsali, komunikovala velmi rychle.

Ještě jednou děkujeme a přejeme vám co nejvíce takových poradců.

 

 

Katka a Michal Hoghovi s rodinou

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Zuzana Kotarová

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  V Závětří 1148/32a
  721 00 Ostrava 21

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Dle telefonické domluvy

  V Závětří 1148/32a 721 00 Ostrava 21

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.