Tomáš Hálek

Hypoteční expert

 Telefon

+420 739 592 344

Ičo

71666621

Představení

Mám-li pochybnosti o výkladu sousloví “kvalita služby” u práce ostatních, musím se sám přesvědčit, jak obtížné je moji představu tohoto výkladu uspokojit. Toto bylo hybným elementem, abych začal osobně úvěry zpracovávat. Po 5ti leté manažerské práci s hypotečními makléři GOLEM FINANCE s.r.o. jsem se do jejich řad zařadil a vnímám, že dělá-li člověk svoji práci kombinací mysli a duše, klienti nemohou býti nespokojenými.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Je mnoho zprostředkovatelů hypoték, ale málo HYPOTEČNÍCH EXPERTŮ

Proč reprezentuji Golem Finance

Osobně si nedokáži představit, že bych jako expert na financování bydlení spolupracoval s jinou společností než s Golemem. Golem – nejen z mého pohledu – reprezentuje špičku ve svém oboru.

Co pro vás zajistím

  • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
  • peníze na pořízení družstevního bytu
  • úvěr na výstavbu rodinného domu
  • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
  • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
  • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
  • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (10)

Rád bych touto cestou poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. I přes letní dovolené, včetně té vlastní, úspěšně a velmi efektivně doporučil nejvhodnější řešení hypotečního úvěru. Oceňuji jeho nasazení, věcné rady a komunikaci s prodávající stranou. Je to muž činu a profesionál v oboru.

Ondřej Veselý

Chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za Vaše služby a rady. Velice si vážíme Vaší pomoci a trpělivosti a moc Vám děkujeme za Váš čas a ochotu. Rádi jsme Vás poznali a děkujeme Matějovi, že nám Vás doporučil. Přejeme další úspěšné případy.
Ilona a Tomáš Jordákovi

Chtěl jsem Vám touto cestou pane Hálek poděkovat za profesionální přístup při zpracování hypotéky, které mi ušetřilo mnoho času a nervů.

Milan Kopta

Chtěli bychom poděkovat pana Tomáše Hálka za bezkonkurenční servis a odbornou radu, za ochotu a profesionalitu ke klientům. Doporučení na 100%.

Efremovi

Rádi bychom tímto příspěvkem, s jehož zveřejněním souhlasíme, vyjádřili naši vděčnost panu Tomáši Hálkovi.

Jan Houžvíček a Ivana Studničková

It was an absolute pleasure having Mr. Tomas Halek as our hypotecni makler. He was extremely pleasant and very helpful. He promptly gave us detailed insight into all possibilities and it was a smooth sail through being foreigners!

Shohag & Ramit Bhargava

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Tomášovi Hálkovi za jeho skvěle odvedenou práci, perfektní přístup a zájem.

Michaela Jarošová

Když jsme se s přítelem rozhodli koupit dům, velkým otazníkem bylo, kdo nám zařídí hypotéku. Ani já ani přítel jsme na to neměli moc čas a ani chuť. Neváhala jsem tedy, když mi kamarádka doporučila pana Hálka.

Lenka Molková

Tímto e-mailem bychom chtěli vyjádřit naše poděkování panu Tomáši Hálkovi za všechny služby a pomoc, kterou nám poslytl/ We would like to spend few words to thank Mr Tomas Halek for the great services he provided to us.

Claudia Montis & Flavio Manunza

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Tomáš Hálek

Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

Adresa pracoviště

 Mobilní makléř

Adresa sídla

Otevírací doba
Dle telefonické domluvy

Pojďte se pobavit o vašich představách

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.