Tomáš Dvořák

Hypoteční expert

IČO

60121882

Představení

Moji snahou je najít  klientovi nevýhodnější řešení tak, aby co nejméně stálo a zároveň v pořádku prošlo schvalovacím procesem banky. Tím však má práce zdaleka nekončí. Klientům jsem k dispozici po celou dobu splatnosti úvěru a zajišťuji servis při provádění změn, při platbě mimořádných splátek nebo po skončení fixace úrokové sazby a jednání o nové sazbě. 

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Jsem vždy na straně klienta

Proč reprezentuji Golem Finance

Golem je pro mě zárukou kvality a nezávislosti informací, které potřebuji k tomu, abych klientům dokázal najít optimální řešení jejich představ o bydlení. Kromě toho ale oceňuji i atmosféru menší rodinné firmy a přátelské vztahy na úrovni hypotečních expertů, ale i směrem k centrále a vedení Golem Finance.

Co pro vás zajistím

  • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
  • peníze na pořízení družstevního bytu
  • úvěr na výstavbu rodinného domu
  • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
  • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
  • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
  • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (7)

Chtěl bych poděkovat za služby panu Tomáši Dvořákovi. I přes velmi omezené možnosti financování (kvůli občanství manželky – Írán) pro nás vyhledal nejlepší podmínky na trhu a k tomu ještě vyjednal menší slevu na sazbě.,

Radek a Fatemeh Obrusnik

Chtěli bychom velice poděkovat panu Tomáši Dvořákovi za úžasnou pomoc při pořízení hypotéky, s nim jsme během celého procesu cítili jistotu že všechno se nám podaří.

Stanislav Grom

Tímto bych rád poděkoval panu Tomáši Dvořákovi za profesionální a vstřícnou pomoc při řešení neoprávněné výpovědi stavební spořitelny.

Radek Doubravský

Chtěl bych tímto poděkovat panu Tomáši Dvořákovi za pomoc a profesionální přístup ve věci koupě bytu v Ústí nad Orlicí.

Ing. Petr Felgr

Děkujeme za vyřízení a pomoc s refinancováním hypotéky. Pan Dvořák je velmi příjemný a sympatický makléř, který vše rychle a perfektně zařídil.

Marek Šlechta

Dobrý den, rád bych tady poděkoval panu Tomáši Dvořákovi za jeho obětavý přístup a vstřícnost při vyřizování finančních záležitosti.

Pavel Balada

Děkuji tímto panu Tomášovi Dvořákovi za perfektní, profesionální přípravu dokumentů pro prodej domu, za rychlou a příjemnou komunikaci.

Jiří Šisler

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Tomáš Dvořák

Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

Adresa pracoviště

Bří Pátů 116
570 01 Litomyšl

Adresa sídla

Otevírací doba
Dle telefonické domluvy

Bří Pátů 116 570 01 Litomyšl

Pojďte se pobavit o vašich představách

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.