Mgr. Roman Sejk

Hypoteční expert

Ičo

70794073

Představení

Úvěry na bydlení zpracovávám od roku 2003, kdy jsem se stal finančním poradcem Raiffeisen stavební spořitelny. Zde jsem kromě stavebního spoření a úvěrů na bydlení uzavíral i další produkty z finančního trhu, především různé druhy pojištění, hypotéky a investice. V letech 2006-2009 jsem působil jako interní lektor této stavební spořitelny, současně jsem se nadále věnoval obchodování, a patřil k nejúspěšnějším poradcům v rámci celé ČR. Od roku 2010 se zaměřuji na celý finanční trh. Mým cílem je za všech okolností dosahovat pro své klienty maximálních úspor či naopak výnosů, dle zvolené strategie. V poslední době se specializuji na oblast hypotečního trhu, kde od roku 2015 spolupracuji s GOLEM FINANCE. Své služby jsem poskytl několika stovkám klientů. Mám rád cestování a různé sporty, z nich především badminton.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Hypotéka? Zeptejte se nás.

Proč reprezentuji Golem Finance

Žádná banka není ve všem nejlepší, což v úvěrech na bydlení platí více než kde jinde ve světě financí. Nejde jen o úrokové sazby, do procesu schvalování vstupuje mnoho dalších faktorů. Tým Golem Finance umí tyto okolnosti zohlednit a najít vhodné řešení pro své klienty. Mezi další důvody spolupráce s Golemem řadím velkou profesionalitu, kvalitní servis a absolutní transparentnost v přístupu ke klientům i bankovním partnerům.

Co pro vás zajistím

  • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
  • peníze na pořízení družstevního bytu
  • úvěr na výstavbu rodinného domu
  • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
  • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
  • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
  • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (2)

Pan Sejk nám pomohl s hypotékou v roce 2016. Jako cizinci jsme to měli o něco složitější a díky němu jsme se dostali k hypotéce a dokonce do banky, která se s námi, jako jednotlivci, původně nechtěla ani bavit. Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu.

Zuzana Krištofíková

Dobrý den pane Ostatku a Hálku, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s prací vašeho makléře pana Mgr. Romana Sejka. Velmi oceňuji jeho vysokou profesionalitu, ochotu, proaktivní přístup i jeho silnou vlastnost – nikdy se nevzdat a najít nové řešení.

Martin Fritz

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Mgr. Roman Sejk

Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

Adresa pracoviště

Na Poříčí 1041/12
110 00 Praha 1 (Palác YMCA)

Adresa sídla

Otevírací doba
Dle telefonické domluvy

Na Poříčí 1041/12 110 00 Praha 1 (Palác YMCA)

Pojďte se pobavit o vašich představách

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.