Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Radovan Štěpán

Hypoteční expert

IČO

73681458

Představení

Své klienty zastupuji při jednání v bance, komunikaci se všemi zúčastněnými stranami (realitní kancelář, prodávající atd.) Nabízím možnost schůzky v kanceláři, u klienta nebo na neutrální půdě dle přání klienta. Samozřejmostí je osobní asistence při podpisu úvěrové smlouvy a čerpání úvěru. Bez osobní podpory si nedovedu představit spokojeného klienta. U každého řešení nabízím klientům svůj pohled na výhody i nevýhody, v neposlední řadě probereme i podmínky čerpání. Klientům jsem oporou po celou dobu splácení úvěru.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky.

Poctivá práce pro klienta

Proč reprezentuji Golem Finance

Výborná společnost nejlepších hypotečních expertů na trhu. Oceňuji možnost předávání zkušeností mezi stejně zapálenými kolegy a zároveň výborně hodnotím technickou a odbornou podporu centrály.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (4)

Pana Štěpána můžeme s klidným srdcem všem doporučit. Lidský, proaktivní přístup a samozřejmě velmi obsáhlé znalosti hypotečních úvěrů. Mnohokrát děkujeme. 

F. J.

Rád bych, alespoň touto cestou poděkoval za Vaši perfektní práci při zařizování hypotéčního úvěru na náš dům. Z naší strany naprostá spojenost. Profesionální přístup, příjemné jednání, rychlost, ochota a hlavně říkat věci na rovinu, bylo samozřejmostí. Ještě jednou moc děkujeme a kdo váhá, požádejte pana Štěpána, rozhodně neuděláte chybu.

Praisovi

V životě jsem natrefila pouze na pochybné finanční poradce a když mi byl doporučen pan Štěpán, váhala jsem. Byla jsem ale velmi mile překvapena.

Martina Filipová

V druhé polovině roku 2013 mi byl tento finanční poradce doporučen při zařizování hypotečního úvěru ke koupi bytu. Pan Radovan Štěpán je opravdový profesionál, který se umí bezvadně orientovat v bankovnictví a svou profesi ovládá excelentně!

David Pulkevič

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Radovan Štěpán

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Havlíčkova 6
  301 00 Plzeň

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Dle telefonické domluvy

  Havlíčkova 6 301 00 Plzeň

  Podpůrný tým

  Martina Biňovcová

  Martina Biňovcová

  Barbora Krupicová

  Barbora Krupicová

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.