Ing. Martina Vomáčková

Hypoteční expert

Představení

Při osobním jednání je pro mě důležité zjistit potřeby a přání klienta a následně k nim najít co nejlepší řešení. Hledám banku pro klienta, ne klienta pro banku. Každému klientovi doporučím takové financování, které bych nabídla svým nejbližším. Provedu vás celým procesem financování, najdeme ideální řešení, vyjednám nejlepší sazbu, jednám s realitními kancelářemi, odhadci, pomohu vám s administrativou, aby vše došlo do zdárného konce a vy měli vysněné bydlení.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Spokojený klient, to je to, oč tu běží

Proč reprezentuji Golem Finance

Jedná férově, a na prvním místě je klient, ne banka nebo provize.

Co pro vás zajistím

  • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
  • peníze na pořízení družstevního bytu
  • úvěr na výstavbu rodinného domu
  • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
  • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
  • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
  • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Spolupracuji

Hodnocení (8)

Paní Vomáčková nám pomohla najít vhodnou hypotéku pro naše poměrně specifické potřeby. Přehledně pro nás zpracovala možnosti hypoték od různých bank, z kterých jsme vybrali pro nás tu nejvýhodnější.

Marek Grynhoff

Paní Vomáčková nám pomohla najít vhodnou hypotéku pro naše poměrně specifické potřeby. Přehledně pro nás zpracovala možnosti hypoték od různých bank, z kterých jsme vybrali pro nás tu nejvýhodnější.

Marek Grynhoff

Přístup paní ing. Martiny Vomáčkové při řešení refinancování naší hypotéky byl naprosto příkladný a nebylo tomu co vytknout.

Tomáš Rajtora

Paní Martina Vomáčková mi vysvětlila podrobně získání hypotečního úvěru, význam všech parametrů a následně mě celým procesem provedla až k úspěšné koupi nemovitosti za velmi výhodných podmínek. Oceňuji u ní profesionalitu, preciznost, vysokou úroveň jednání a časovou flexibilitu a doporučuji každému, kdo chce financovat vysněnou nemovitost hypotékou. Jsem maximálně spokojen.

Jan Martinů

Děkuji za pomoc při přefinancování hypotéky. Paní Martina Vomáčková je jedna z nejlepších finančních poradkyň.

Eva Fingerová

Velmi bych Vám chtěl touto formou poděkovat za Váš profesionální a současně lidský přístup ohledně naší hypotéky k pozemku. Také bych Vám chtěl poděkovat za Vaší vytrvalost a shovívavost, jelikož jsme nebyli úplně jednoduchými klienty. S hypotékou na dům počítáme s Vámi :-).

Milan Václavík

Rádi bychom poděkovali paní makléřce Martině Vomáčkové za pomoc při řešení našich specifických potřeb, vše nám ochotně, trpělivě a profesionálně vysvětlila a nabídla konkrétní možnosti řešení. Jejích služeb rádi využijeme i příště.

Filip Klimeš

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Martina Vomáčková

Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

Adresa pracoviště

Na Poříčí 1041/12
110 00 Praha 1

Adresa sídla

Otevírací doba
Dle telefonické domluvy

Na Poříčí 1041/12 110 00 Praha 1

Pojďte se pobavit o vašich představách

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.