Ing. Martina Vomáčková

Hypoteční expert

Představení

Při osobním jednání je pro mě důležité zjistit potřeby a přání klienta a následně k nim najít co nejlepší řešení. Hledám banku pro klienta, ne klienta pro banku. Každému klientovi doporučím takové financování, které bych nabídla svým nejbližším. Provedu vás celým procesem financování, najdeme ideální řešení, vyjednám nejlepší sazbu, jednám s realitními kancelářemi, odhadci, pomohu vám s administrativou, aby vše došlo do zdárného konce a vy měli vysněné bydlení.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Spokojený klient, to je to, oč tu běží.

Proč reprezentuji Golem Finance

Jedná férově, a na prvním místě je klient, ne banka nebo provize.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Spolupracuji

Hodnocení (28)

Vážená paní Vomáčková, velice si ceníme Vašeho zcela mimořádného profesního i lidského přístupu. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a pevné zdraví Vám i Vaší rodině.

Mirek Nešvara a Katka Vlčková

Paní Vomáčková je nejlepší poradkyně, jakou jsme si mohli přát. V procesu výběru, schvalování i po čerpání nám byla maximálně nápomocná, ochotná, trpělivá s vysvětlováním jednotlivých kroků a povinností a zdárně nám zajistila HU se skvělou úrokovou sazbou. Paní Vomáčkovou můžeme maximálně doporučit.

Adam Káňa

Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za skvělé profesionální poradenství. 

Alexandr Jevsejenko

Paní Vomáčková nás provedla celým procesem financování koupě rodinného domu. Svým přehledem, který má o finančním trhu i o trhu s nemovitostmi, profesionálním přístupem a skutečným „bojem“ za zájem klienta si získala naší důvěru. Rychlost, spolehlivost, vstřícnost a proaktivita paní Vomáčkové proměnily poměrně složitou transakci v proces s hladkým průběhem a dobrým koncem. Každému bych poradenství a služby paní Vomáčkové vřele doporučil.

Martin Tůma

Paní Ing. Martinu Vomáčkovou vřele doporučujeme. Pomohla nám najít hypotéku přímo na míru, i když jsme měli náročné požadavky. Profesionální a velmi milý přístup, rychlé jednání a znalost produktů.

Lenka Bosnovičová a Karel Untermuller

Paní Vomáčková nám velmi pomohla při nastavení nejvýhodnější hypotéky pro náš nový dům a díky ní byl celý proces snadný a velmi rychlý. Jejich služeb zcela jistě využijeme i příště a mohu vřele doporučit.

Jan Nehasil

Paní Martina Vomáčková pro nás byla tou nejlepší možnou volbou. Profesionální, s vysokou mírou odborných znalostí, trpělivá a vstřícná. Oceňuji její otevřenost v hodnocení jednotlivých hypotečních úvěrů, nebývá to pravidlem. Její snaha kdykoliv poradit i v širších souvislostech než jen v problematice úvěrů z ní udělala nepostradatelnou osobu během financování naší stavby. Všem ji mohu vřele doporučit.

Kateřina Pilařová

Velmi profesionální přístup a velmi milé jednání. Využila jsem služeb paní Vomáčkové ke konsolidaci úvěrů a byla jsem velmi mile překvapená kolik měsíčně ušetřím. Vřele doporučuji.

Lucie Hanischová

Milá paní Vomáčková, rádi bychom Vám tímto poděkovali za veškeré Vaše úsilí a pomoc s financováním našeho domu. Pomohla jste nám tak splnit velký sen o vlastním domě, čehož si velice vážíme. Děkujeme a ať se vám daří. 

Josef a Michal

Byli jsme s paní Vomáčkovou neskutečně spokojeni, provedla nás trpělivě všemi částmi procesu a osobně s námi byla několikrát přímo na pobočce banky. Také oceňuji, že byla p. Vomáčková vždy k dispozici a připravena pomoci/poradit. Určitě doporučujeme dále!

Lenka Kumberová

Chtěla bych Vám poděkovat za výbornou spolupráci. Obvykle při spolupráci s externími hypotečními poradci mám pupínky ze stresu, co se zase pokazí. S Vámi ale vše proběhlo naprosto luxusně. S Vaším dovolením, v případě potíží při vyřizování hypotéky interním poradcem ráda odkážu zájemce na Vás, protože vím, že vše proběhne hladce.

Ineta Kiml (MM Reality)

Moc děkujeme paní Vomáčkové za naprosto profesionální a milý přístup v rámci sjednání naší hypotéky a hlavně splnění našeho snu. Paní Vomáčkovou moc všem doporučujeme a jsme rádi, že jsme mohli využít jejich služeb. Vše proběhlo v pořádku a bez stresu.

Kristýna Koppová

Moc děkujeme paní ing. Vomáčkové za její pomoc a za její naprosto profesionální a přitom přátelský přístup! Hned na začátku nám vysvětlila veškeré záležitosti jak probíhá proces pro získání hypotéky, veškeré důležité termíny a také na co se zaměřit v naší poměrně složité situaci. Zároveň za nás vše vyřídila a vždy perfektně poradila ačkoliv jsme se dotazovali i na věci, které nesouviseli jen s hypotékou ale také se stavbou samotného domu. Poradila nám také na co si dát pozor ve smlouvě s dodavatelem o výstavbě domu a co by mělo být obsahem, abychom mohli bez problému úvěr čerpat. Také nám doporučila skvělého odhadce na dům a pozemek! Navíc nikdy nebyl problém abychom si zavolali i mimo běžné pracovní hodiny, věnovala se nám na 110%. No co ještě dodat… jste skvělá! Moc Vám děkujeme ještě jednou a teď už se jen vrhnout na stavbu 🙂

Marek a Veronika Serbusovi

Mohu velmi vřele doporučit paní Martinu Vomáčkovou jako hypotéčního experta. Potřebovali jsme s manželkou poměrně rychle zajistit úvěr na koupi stavebního pozemku, kdy jsme měli úvěr schválený již za 14 dní po oslovení paní Vomáčkové. Ve všem nám vždy pomohla, vše zařídila a erudovaně poradila. Rozhodně se na ni obrátíme i při financování stavby domu.

Miroslav Hule

Výborná spolupráce – vřele doporučuji. 

Ondřej Mališ

Přístup paní ing. Martiny Vomáčkové při řešení refinancování naší hypotéky byl naprosto příkladný a nebylo tomu co vytknout.

Tomáš Rajtora

Paní Martina Vomáčková mi vysvětlila podrobně získání hypotečního úvěru, význam všech parametrů a následně mě celým procesem provedla až k úspěšné koupi nemovitosti za velmi výhodných podmínek. Oceňuji u ní profesionalitu, preciznost, vysokou úroveň jednání a časovou flexibilitu a doporučuji každému, kdo chce financovat vysněnou nemovitost hypotékou. Jsem maximálně spokojen.

Jan Martinů

Paní Vomáčková nám pomohla najít vhodnou hypotéku pro naše poměrně specifické potřeby. Přehledně pro nás zpracovala možnosti hypoték od různých bank, z kterých jsme vybrali pro nás tu nejvýhodnější.

Marek Grynhoff

Po dobu neuvěřitelných 3 měsíců se stala Martina Vomáčková intenzivní součástí našeho života. Pomohla nám realizovat náš cíl a beze zbytku naplnila své motto: „spokojený klient, to je to, oč tu běží.“ Nepatříme úplně ke standardní klientele, které by bankovní společnosti otevíraly dveře, o to větší úsilí bylo třeba vynaložit, abychom úvěr získali. Celým procesem nás Martina Vomáčková  provázela a zachovávala tak cennou naději na úspěch. Bez ní bychom to nezvládli, o tom není pochyb. Trpělivost, laskavost, pružnost a tah na branku, profesionalita a současně lidskost jsou asi nejvýstižnější charakteristiky, které jsme měli možnost poznat. A za všechny tyto děkujeme. Paní Vomáčkovou rozhodně doporučujeme.

Dr. Ivana Spurná

Byl velmi spokojen a už od začátku jsem cítil, že všechno dopadne dobře. Děkuji Vám. 

Eduard Galiev

Paní Vomáčková je velice šikovná a příjemná hypoteční poradkyně. Má přehled, takže nás provedla naprosto profesionálně celým hypotečním procesem. Jedná férově a její nabídky jsou ušité na míru. Je velice časově flexibilní a ochotná pomoci. Nemám co vytknout. Opravdu doporučuji

Lukáš Bareš

Paní Ing. Vomáčková nám velmi pomohla při orientaci v nabídkách hypoték, provedla nás celým procesem, vysvětlila jednotlivé pojmy. Dala nám své doporučení na banky, ale finální rozhodnutí nechala na nás, což velmi oceňuji, rozhodně nejste do ničeho tlačeni. Před podpisem smlouvy ji s námi prošla a vše vysvětlila. Problém při počátku čerpání dokázala obratem vyřešit. Celkově se o nás jako své klienty velmi dobře starala. Určitě doporučuji spolupráci s paní inženýrkou i dalším zájemcům.

Barbora Zaňková

Naprostá spokojenost. Můžu jen doporučit. 

Michal Štaffa

Služeb paní inženýrky Martiny Vomáčkové jsme využili opakovaně, jak při refinancování stávajícího, tak i při pořízení nového hypotečního úvěru. Vždy jsme byli maximálně spokojeni a vřele doporučujeme. Oceňujeme individuální přístup, profesionální jednání, flexibilitu, znalosti v dané oblasti a také pomoc s administrací potřebné k vyřízení hypotečního úvěru. Tímto ještě jednou moc děkujeme a přejeme další spokojené klienty.

Martin Ouška

Spolupráce s paní inženýrkou Martinou Vomáčkovou při zařizování nové hypotéky byla po všech stránkách naprosto bezproblémová. Její služby mohu ostatním určitě doporučit.

Adam Pavliš

Děkuji za pomoc při přefinancování hypotéky. Paní Martina Vomáčková je jedna z nejlepších finančních poradkyň.

Eva Fingerová

Velmi bych Vám chtěl touto formou poděkovat za Váš profesionální a současně lidský přístup ohledně naší hypotéky k pozemku. Také bych Vám chtěl poděkovat za Vaší vytrvalost a shovívavost, jelikož jsme nebyli úplně jednoduchými klienty. S hypotékou na dům počítáme s Vámi :-).

Milan Václavík

Rádi bychom poděkovali paní makléřce Martině Vomáčkové za pomoc při řešení našich specifických potřeb, vše nám ochotně, trpělivě a profesionálně vysvětlila a nabídla konkrétní možnosti řešení. Jejích služeb rádi využijeme i příště.

Filip Klimeš

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Martina Vomáčková

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Na Poříčí 1041/12
  110 00 Praha 1

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Dle telefonické domluvy

  Na Poříčí 1041/12 110 00 Praha 1

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin. 

  Na našich webových stránkách používáme soubory cookie, abychom vám poskytli co nejlepší zážitek při jejich využívání. Kliknutím na „Povolit vše “ souhlasíte s používáním všech souborů cookie. „Nastavení cookies“ můžete využít k poskytnutí kontrolovaného souhlasu nebo k odmítnutí používání souborů cookies tam, kde to není nezbytně nutné pro funkci stránek.

  Povolit vše Nastavení cookies

  Níže naleznete kategorie souborů cookie používaných na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Nastavení můžete v budoucnu kdykoliv změnit pomocí odkazu v patičce webu.

  Zavřít