Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Martina Königová

Hypoteční expert

Ičo

87584191

Představení

Pokaždé se snažím nejprve rozklíčovat potřeby klienta a poté hledám řešení respektující jeho situaci a plány do budoucna. Ke každému obchodnímu případu přistupuji, jako by se jednalo o hypotéku někoho z mých blízkých. Pomohu vám nejen s výběrem nejvhodnější banky, ale i kompletní administrativou související s úspěšným vyřízením úvěru.

Chcete-li poradit s financováním bydlení nebo refinancováním, kontaktujte mě na uvedeném telefonním čísle či e-mailu. Pro společné setkání preferuji naši kancelář, ale je možné se domluvit na individuálním termínu a místě setkání.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Cokoliv v životě děláš, dělej vždy dobře a poctivě

Proč reprezentuji Golem Finance

Prima parta lidí, kde se člověk cítí jako „doma“ a hlavně vynikající servis ohledně zpracování podkladů a metodik bank. Profesionální přístup ke každému klientovi s možností nabídky toho nejlepšího řešení, která není omezena na pouhý výčet několika bank – spolupracujeme s 11 bankami a 4 stavebními spořitelnami. To není úplně málo! A hlavně si vážím toho, být součástí Golem Finance, kdy u bank má toto jméno velký respekt co se týče hypotečního úvěrování.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Spolupracuji

Hodnocení (3)

S manželem jsme dlouho snili o vlastním bydlení, což v dnešní době rozhodně není samozřejmostí. Zvlášť, když vezmeme v úvahu, kolik složitostí a nároků česká byrokracie skýtá. Naštěstí nám přátelé doporučili Golem finance, kde se o nás skvěle postarala paní Königová. Nejen, že se skvěle uměla přizpůsobit změnám plánu, kdy jsme z domečku nakonec přešli na hledání bytu, ale zároveň nám všechny náležitosti vždy dovedla lidsky, srozumitelně vysvětlit. Stala se nám tak velkou oporou a rádkyní v mnoha situacích, ve kterých bychom se sami jistě ztráceli. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a bezproblémové spolupráci a komunikaci jsme zvládli veškeré papírování a oběhávání úřadů. Zároveň nám vyjednala nejlepší nabídku a díky jejímu pohotovému přístupu jsme mohli byt koupit, aniž by nám ho někdo “vyfoukl”. Teď již pár měsíců spokojeně bydlíme ve vysněném bytě a v budoucnu se na paní Königovou v případě potřeby určitě rádi obrátíme. Jsme velmi vděční!

Manželé Pelcovi

Paní Königová mně byla doporučena od známých na pomoc s volbou banky pro hypotéku. Musím přiznat že jsem byl nejdříve velmi opatrný, protože jsem ohledně finančních služeb velmi obezřetný. Doporučení ale bylo naprosto na místě, a já zjistil že paní Königová má v hypotéčním sektoru opravdu velký přehled a dokáže se vším ochotně poradit.

Tomáš J.

Dobrý den, byli jsme moc spokojeni s jednáním paní Königové. Kdykoli jsme se na ni obrátili s dotazem, vždy nám ho objasnila a vše zařídila podle našich představ.

Lukáš Tulach

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Martina Königová

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Terronská 2130
  511 01 Turnov

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Dle telefonické domluvy

  Rumunská 43 460 01 Liberec

  Otevírací doba
  Pondělí: 8:00 – 16:00
  Úterý: 8:00 – 16:00
  Středa: 8:00 – 16:00
  Čtvrtek: 8:00 – 16:00
  Pátek: 8:00 – 16:00

  V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.