Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Marcela Stehlíková

Hypoteční expert

Představení

Již od roku 2003 pomáhám svým klientům plnit si představy o vlastním bydlení. Mou přidanou hodnotou je optimistický náhled na situaci, snaha o nalezení optimálního řešení a dlouhodobá péče o klienta i po uzavření obchodu. Vztah s klientem zakládám na vzájemné důvěře a spolupráci. Obchod je oboustranná záležitost, k obchodu patří partnerství, které mým klientům při řešení financování bydlení nabízím.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Když svoji práci miluješ, není co řešit

Proč reprezentuji Golem Finance

Na spolupráci s Golem Finance si nejvíce cením velmi profesionální podpory pro moji práci s klienty, přátelské atmosféry jak na centrále naší firmy, tak i mezi všemi mými kolegy.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Spolupracuji

Hodnocení (11)

Absolutně skvělá hypoteční poradkyně. Pečlivě připravila nabídky pro mou hypotéku, vše jasně a srozumitelně vysvětlila. Sdělila mi všechny pro a proti při srovnáni jednotlivých bank.     Nikam vás netlačí, snaží se najít nejlepší řešení a nabídku pro Vás a ne pro banku nebo své provize. Velice rychle reagovala na jakékoliv mé další požadavky. Moje nejlepší zkušenost s hypotečním poradcem vůbec.

Jan Halamíček

Paní Stehlíková je špičková poradkyně. Jsem si jistá, že já sama bych nebyla schopna v bance vyjednat tak výhodné podmínky, které pro mě obstarala ona. Mimo to zajistila mnoho jiných věcí, které byly pravděpodobně nad rámec jejích povinností; vždy byla schopna poradit a zajistit, co bylo zrovna potřeba a to skutečně rychle.

Jana Kocábová

Velké poděkování paní M. Stehlíkové za vše,co pro nás udělala.

Eva a Colin Thompson

Paní Stehlíková mi pomohla vybrat hypotéku, která byla za daných podmínek pro mě nejvýhodnější a ve chvíli, kdy došlo k problémům mezi poskytující bankou a developerem, vysvětlovala vše neúnavně a nad rámec svých povinností tak dlouho, dokud nebyla nesrovnalost vyřešena.

Zdenka Žilková

Chtěli bychom vřele poděkovat paní Stehlikové za vyřízení hypotéky na náš byt. Její profesionalita, úroveň práce, znalosti a veškerá organizace je opravdu obdivuhodná.Je to správná osoba na správném místě. Bez ní bychom asi byt nikdy neměli! Děkujeme také její paní assistentce. Doporučení na 100%.

Hana Tomé Marques

Chtěl bych poděkovat paní Marcele Stehlíkové za rychlé vyřízení naší hypotéky. Velice seriózní a spolehlivý přístup.

Petr Kanda

Chtěla poděkovat paní Stehlíkové a její kolegyni za služby během vyřizování hypotéky. Jednak za vyjednání výborných podmínek (včetně úrokové sazby), tak i za vyřízení veškerého papírování a za ochotu nám vše podrobně vysvětlit. A v neposlední řadě i domluvu s prodávající stranou. Děkujeme mockrát. S pozdravem, Marie De La Hozová

Marie De La Hozová

Jako klienti paní Stehlíkové oceňujeme její vždy pozitivní a energický přístup k našim potřebám a finančním možnostem. I přes určité obtíže se paní Stehlíkové podařilo na jaře roku 2011 nalézt vhodný způsob financování našeho bydlení a posléze na podzim roku 2011 výhodně přefinancovat hypotéku v rámci snížených úrokových sazeb na trhu s hypotékami. Paní Stehlíková je profesionálka, která k nám přistupovala zodpovědně, byla přátelská, upřímná a vždy v pohodě.

Aneta Mlejnková a David Dvořák

Velice si vážím práce paní Stehlíkové, myslím si, že v našem hypotečním případu, dokázala téměř nemožné. Bez ní bychom si ted´neužívali nádherný adventní čas v domě našich snů. Děkujeme!

Markéta a Diego

Paní Stehlíková mě přesvědčila již při prvním úvěru, kdy dokázala bravurně vyřešit všechny nestandardní požadavky, připravit mi na míru vhodné řešení, o kterých se mi (byť jako vcelku dobře orientovanému laikovi) ani nesnilo.

Mgr. Ing. MUDr. Karel Kameník

Chci Vám velice poděkovat za vyřešení naší finanční záležitosti a za příkladný přístup. Budu Vás všude doporučovat. Jakmile budu mít cestu kolem, zcela jistě se ještě zastavím.

V. Balga

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Marcela Stehlíková

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Kobližná 47/19
  602 00 Brno (OD Vichr)

  Adresa sídla

  Otevírací doba
  Pondělí: 10:00 – 15:00
  Úterý: 10:00 – 15:00
  Středa: 10:00 – 15:00
  Čtvrtek: 10:00 – 15:00
  V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

  Kobližná 47/19 602 00 Brno (OD Vichr)

  Otevírací doba
  Pondělí: 10:00 – 15:00
  Úterý: 10:00 – 15:00
  Středa: 10:00 – 15:00
  Čtvrtek: 10:00 – 15:00
  V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

  Podpůrný tým

  Kateřina Slouková

  Kateřina Slouková

  Telefon

  +420 607 660 562

  E-mail

  katerina.sloukova@golemfinance.cz

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.