Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Ing. Květoslava Kusáková

Hypoteční expert

Představení

V roce 1991 jsem ukončila obchodní fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze a začala pracovat jako bankovní poradce. Téměř po 18 letech jsem se rozhodla z banky odejít a od roku 2008 spolupracuji s Golem Finance. Mám mnohaleté zkušenosti z oboru a nabízím svým klientům komplexní pomoc po celou dobu úvěrového procesu. Má práce mě baví, snažím se ji dělat poctivě a pro klienta najít vždy to nejlepší řešení. Přijďte se přesvědčit.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO. 

Udělám pro Vás maximum!

Proč reprezentuji Golem Finance

Síla, partnerství, profesionalita, odbornost a spolehlivost – to vše prověřeno desetiletou vzájemnou spoluprací. Golem je zárukou podpory pro své experty a ti pak pro své klienty. Týmová práce vede k vysněnému cíli.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (6)

Můžeme jenom souhlasit. Paní Ing. Kusáková je naprosto skvělá a můžeme ji doporučit všem. Vždy nám vše vysvětlila, byla rychlá, akční, vše vybavila, ušetřila nám čas a hodně energie vybavováním… Vše co řekla platilo. Moc příjemná zkušenost. Je dokonalá. Děkujeme. Galovi 🙂

Gabriela Galová

Paní Kusáková se mnou spolupracovala více jak dva roky při vyřizování společného úvěru na stavbu rodinného domu, následně bohužel také na změně podmínek hypotečního úvěru (vyvázání partnera a překlenutí hypotéky pouze na mou osobu).

Dokonalý přehled, upozornění na rizika, preciznost, spolehlivost, rychlá komunikace s bankou, bleskové reakce.

Paní Kusáková mi vždy vše dobře vysvětlila, rozepsala možnosti řešení dané situace, probrala podstatu a sled jednotlivých kroků, poslala potřebné formuláře, poradila ve vyplňování. Komunikovala za mě s bankou, předávala informace, zodpovídala nejasnosti, se kterýma jsem se v průběhu setkávala.

Po celou dobu jsem věděla, že se mám na koho obrátit a měla pocit, že za mnou někdo stojí. Někdo, kdo dokonale rozumí svému oboru a co víc, má lidský a chápavý přístup.

Paní Kusáková je jednoznačně ve své oblasti profík a troufnu si říci, že takových hypotečních expertů, kteří mají srdce na správném místě, už moc dnes není.

Lucie Žambochová

Po předchozích samostatných pokusech získat hypotéku jsme byli s manželem hodně nešťastní. Shodou náhod se nám do rukou dostal kontakt na paní Kusákovou a to bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat. Paní Kusáková se v daném odvětví výborně vyzná a díky tomu je vyřízení hypotéky mnohem jednoduší. Okamžitě dokáže klienta varovat před riziky a také dokáže najít variantu, jak se s daným problémem vypořádat. Její ochotný a vřelý přístup je úžasný.

Kovaříkovi

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ing. Kusákové za vzornou spolupráci při řešení mého dalšího splácení hypotéky.

Helena Krčmářová<br />

V srpnu jsem se rozhodl pro hypotéku a po předešlých špatných zkušenostech s různými poradci, jsem se na doporučení mého známého obrátil na Ing. Květoslavu Kusákovou, která mi dopodrobna vysvětlila vše kolem hypotéky, seznámila mě s průběhem vyřizování, ale i s možným rizikem neúspěchu.

Michal Přikryl

Vynikající spolupráce s paní Kusákovou. Celý průběh vyřizování hypotéky byl pevně v rukou paní Kusákové a denně aktualizovala jednotlivé kroky. Vše bylo od paní Kusákové vždy nadstandardně připraveno a vyřizovala i věci nad rámec její agendy, čímž mě výrazně ubylo starostí. Vřele díky za kompletní vyřízení hypotéky.

Kamil Chadim

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Květoslava Kusáková

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Mobilní makléř

  Adresa sídla

  Provozní doba
  Pondělí: 8:00 – 16:30
  Úterý: 8:00 – 16:30
  Středa: 8:00 – 16:30
  Čtvrtek: 8:00 – 16:30
  Pátek: 8:00 – 16:30

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.