Mgr. Jiří Procházka

Hypoteční expert

IČO

72900296

Představení

Ve finančním světě se pohybuji od roku 2002. U klientů se zaměřuji na to, aby vzájemná spolupráce vedla k úspěšnému cíli, tedy schválení co nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Schůzky preferuji v klidném a nerušeném domácím prostředí u klienta. Svými zkušenostmi, lidským přístupem, spolehlivostí a schopností improvizace se profesně odlišuji od své konkurence.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Pomoci lidem je ta nejkrásnější služba na světě, pomoci lidem bydlet je moje radost

Proč reprezentuji Golem Finance

Na Golemu oceňuji kvalitu srovnávacích nástrojů a profesionální zázemí. Krom toho je pro mě důležitá také pozitivní atmosféra ve firmě, možnost výměny zkušeností s kolegy a přátelské vztahy mezi mezi kolegy i vedením Golem Finance.

Co pro vás zajistím

  • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
  • peníze na pořízení družstevního bytu
  • úvěr na výstavbu rodinného domu
  • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
  • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
  • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
  • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (1)

Rádi bychom vyjádřili spokojenost s “našim” finančním poradcem Mgr. Procházkou. Nejdříve nám pomáhal s hypotékou při koupi bytu, poté s refinancováním bytu, koupí pozemku a nyní s úvěrem na výstavbu RD. Velmi spolehlivý, lidský a zároveň profesionální přístup. Po vlastní velmi dobré zkušenosti, jsme spolupráci s Mgr. Procházkou doporučili i pár našim přátelům a ti nám zpětnou odezvou děkují za kontakt, protože jsou také velmi spokojení. I do budoucna nás určitě čeká spolupráce např. refinancování,… VŠEM VŘELE DOPORUČUJEME! Člověk na správném místě! Sodomkovi

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Mgr. Jiří Procházka

Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

Adresa pracoviště

Mobilní makléř

Adresa sídla

Otevírací doba
Dle telefonické domluvy

Pojďte se pobavit o vašich představách

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.