Používáme cookies k tomu, abychom umožnili ten nejlepší možný zážitek z používání našich webových stránek. Dalším používáním potvrzujete, že jste s tím spokojeni.

Zavřít

Ing. Jana Čechlovská

Hypoteční expert

Ičo

64056171

Připravit pro Vás více variant řešení, vybrat banku s nejnižšími poplatky a úroky, mít pro Vás záložní řešení, přizpůsobit se Vašim časovým možnostem (schůzka večer, o víkendu, mimo kancelář), zařídit za Vás maximum podkladů, být Vaší OPOROU v celém procesu i v období splácení JE PRO MNE SAMOZŘEJMOSTÍ.

Výběr banky není jen o úroku, ale o konkrétní situaci, kdy najít řešení není jednoduché a každá banka si s tím neporadí.  Například: začínající podnikatel, pořízení družstevního bytu bez další zástavy, koupě vydraženého bytu, koupě pozemku a následná výstavba bez vlastních úspor, rekonstrukce bez dokládáních faktur, nízký příjem z důvodu mnoha splátek různých úvěrů. S tímto vším a mnohým dalším Vám mohu pomoci. Nabízím své dlouholeté zkušenosti, úsporu Vašeho času i Vašich peněz.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO. 

Je mnoho zprostředkovatelů hypoték, ale málo HYPOTEČNÍCH EXPERTŮ

Proč reprezentuji Golem Finance

První setkání s Golemem pro mne znamenalo setkání s férovostí, otevřeností, snahou vše řešit, snahou pomáhat. To je i můj životní postoj, takže volba byla jasná. Moje dosavadní zkušenosti s jinými firmami byly bohužel jiné. Golem nám dává objektivní informace o bankách, produktech, umožňuje nám neustále se vzdělávat a předávat si zkušenosti. To je to, co potřebuji pro svoji práci, abych i svým klientům mohla nabídnout to nejlepší řešení.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (15)

Vážená paní Čechlovská,
chtěl bych Vám i Vaším kolegyním poděkovat za péči, kterou jste nám před a v průběhu stavby věnovaly. Nebýt Vašich služeb nejspíše bychom dům nikdy nerekonstruovali. V průběhu stavby jsme s ženou jednali s desítkami profesí a finanční poradenství byla jistota, na kterou jsme se mohli spolehnout. Ušetřilo nám to mnoho času a starostí. Až budete mít cestu kolem, rádi Vás s ženou uvidíme a provedeme Vás tím co i za Vaší podpory mohlo vzniknout.

Josef a Lenka Smrčkovi

Vážená paní Ing. Jana Čechlovská mi několikrát obětavě se svým teamem pomohla, poradila a vybrala nejvhodnější a nejvýhodnější produkt – ANO financování a pojištění na jednom místě, po pár schůzkách, jsem jen podepisoval a podepisoval.

Michael Ed Horský

Rád bych poděkoval paní Čechlovské za velmi profesionální služby, kterých si velmi vážím. A rád vás v rámci svých možností doporučím lidem ve svém okolí.

Jaroslav Hauzner

Chtěla bych Vám moc poděkovat za bezproblémové zařízení hypotéky. Vše proběhlo krásně hladce a rychle.

Kristýna Kolářová

Rádi bychom vám poděkovali za výbornou spolupráci, profesionalitu a ochotu.

Josef Polák

Naprosto šikovná specialistka. O své klienti se postará dokonale až do konce. Nemusíte se bát, že nějaká důležitá informace Vám proteče rukou.

Pomáhala mě s hypotékou, a jsem byla ve vyšší míře spokojena – p. Čechlovská rada mi vysvětlila věci, které byli těžce pochopitelné, v jakémkoliv případě informovala mě včas, a proto jsem se nebála, že něco nepůjde.

Anna Kozlová

Ráda bych touto cestou poděkovala Ing. Janě Čechlovské za to, že pro mě odvádí perfektní a profesionální služby. Díky ní si mohu již podruhé realizovat své životní projekty a věřte, že zadání ode mě je vždy specifické a nestandardní.

Její schopnost najít na trhu co potřebuji, ochota a vstřícnost se mnou projít celý proces tak, že mě vůběc časově ani věcně nezatěžuje, její lidský přístup – to vše si na ni moc cením a Vážím si ji jako člověka i jako profesionála ve svém oboru. Vzhledem k tomu, že jsem ze stejné branže, vím, že takových lidí není mnoho.

Přeji Vám mnoho úspěchů a stejně spokojených klientů.

Lenka Hrušková

Dobrý den, paní Čechlovská, Chtěl bych tímto e-mailem poděkovat paní Čechlovské a ostatním kolegyním za pomoc při řešení a sjednání hypotéky. Přeji ať se Vám všem daří.

Přemysl Holeš

Chci poděkovat vaší hypoteční makléřce Janě Čechlovské za cenné rady s úvěrem, které mi poskytnula. Dali jsme na její doporučení a zůstali u stávající banky. Všechno klaplo tak, jak mělo včetně prodeje bytu.

Radka Labíková

Takové kvality ve službách nabízí nejspíše jen promile hypotečních makléřů, nejen v našem kraji. Takhle si představuji ideální spolupráci, ještě jednou moc děkuji za vaše skvělé služby! S manželkou jsme moc rádi, že jsme poznali takové specialisty nejen v oblasti hypoték a pojištění, ale i příjemného vystupování a komunikace. Těšíme se na další spolupráci s vámi.

Luboš Lorenc

Vážená paní Čechlovská a paní Čížová, moc Vám děkuji za vaši pomoc a rady, jejichž výsledkem je úspěšné schválení mé hypotéky. Vím, že to nebylo vůbec jednoduché, děkuji osudu, že jsem Vás poznala.

Jste skuteční profíci a moc si považuji Vašeho nasazení, určitě Vás budu všem doporučovat.

Sice se ještě uvidíme, ale mám tak velkou radost, že jsem Vám musela ještě dnes napsat :-))

Děkuji moc 

Iveta Tachecí

Ještě jednou Vám chci paní Čechlovská velice poděkovat za Vaši spolupráci při zajištění nového bydlení. Spolupráce s Vámi byla naprosto vynikající a budu Vás chválit všude kudy budu chodit ! 🙂 S pozdravem,

Jakub Šabacký

Děkuji za perfektní servis, který jste nám poskytla a také naprosto profesionální a velmi milý přístup.

Martina Picko Baumannová

Chtěli bychom ještě jednou touto cestou poděkovat za bezkonkurenční servis a odbornou radu, kterou nám poskytla Ing. Čechlovská. (reference adresovaná vedení společnosti GOLEM FINANCE)

Měli jsme tu čest s paní Ing. Čechlovskou jednat jak při zakládání hypotéky, tak při jejím refinancování. Její profesionální přístup, empatie, nadšení pro práci a kvalitní pracovní výkon nás v dnešní době plné shonu a neochoty zcela překvapili. Považujeme za důležité se o tuto skutečnost podělit i s Vámi, neboť kvalitních pracovníků a služeb je třeba si vážit.

Ještě jednou díky a přejeme Vám hodně stejně spokojených zákazníků, jako jsme my.

Ing. Luboš Lorenz, MSc a Mgr. Andrea Lorenz

Chtěla bych i touto cestou mockrát poděkovat Vašim pracovníkům z Liberce za úžasnou práci. Konkrétně paní Ing. Janě Čechlovské a paní Heleně Svobodové, s těmi jsme v kontaktu nejvíce, poděkování ale patří všem 🙂

S manželem jsme kupovali dům (v okrese Příbram) a nebýt Vás, určitě by vše nešlo tak snadno a rychle. Také jsme řešili i peníze navíc, na rekonstrukci a i když to s námi určitě nebylo jednoduché, nic nebyl problém.

Moc děkujeme, že díky Vám bydlíme ve vlastním domě!!!!

Růžena a Filip Paškovi

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Jana Čechlovská

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Rumunská 43
  460 01 Liberec

  Adresa sídla 

  Otevírací doba
  Středa 10:00 – 12:00

  V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

  Rumunská 43 460 01 Liberec

  Otevírací doba
  Středa 10:00 – 12:00

  V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

  Podpůrný tým

  Ing. Pavlína Francová

  Ing. Pavlína Francová

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.