Ing. Eva Rábelová

Hypoteční expert

Ičo

03193276 (EMIRO FINANCE s.r.o. zastoupené Evou Rábelovou)

Představení

Myslím si, že v zásadě neexistuje neřešitelný úvěrový případ. Vše je jenom otázkou vhodné volby nemovitosti, dostačujících příjmů a správného načasování. Pokud teď nemáte optimální příjmy, neznamená to, že je nebudete mít za rok, za tři, za pět. S klienty spolupracuji skutečně dlouhodobě a většinou se mi daří realizovat jejich sen v souvislosti s bydlením, někdy to ovšem nejde ihned, ale až za delší dobu. 

Preferuji kombinaci různých finančních produktů tak, aby výsledný přeplatek hypotéky byl co nejnižší. Nicméně vše je v rukách Vás, našich klientů a proto se snažím, aby výsledný úvěr či hypotéka co nejlépe řešil Vaše potřeby a odpovídal Vašim představám. Na společné schůzce nejprve probereme Vaše představy a očekávání a potom budeme hledat nejschůdnější cestu, jak Vašeho přání dosáhnout.

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO. 

Acta, non verba. (Činy, ne slova.)

Proč reprezentuji Golem Finance

Dle našeho názoru je společnost Golem Finance nejlepším průvodcem ve světě hypoték. Současně je pro nás největší zárukou kvality a proto jsme s ní svázali svou profesní cestu.

Společnost EMIRO FINANCE s.r.o. se spolu se svými zaměstnanci zaměřuje zejména na kvalitní finanční poradenství. Ve spolupráci se společností Golem Finance chceme být vašimi průvodci při vyřizování tak klíčového kroku jakým úvěr na bydlení či hypotéka bezesporu je.

Rádi bychom Vám zprostředkovali ty nejlepší služby, jak v průběhu vyřizování úvěru, tak při následném servisu, na který se v našem případě můžete rozhodně spolehnout.

Co pro vás zajistím

 • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
 • peníze na pořízení družstevního bytu
 • úvěr na výstavbu rodinného domu
 • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
 • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
 • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
 • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví
 • vyřízení podnikatelského úvěru

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Hodnocení (28)

Paní Rábelovou mohu maximálně DOPORUČIT. Po zamítnuté žádosti o hypotéční úvěr, jsem se na doporučení obrátil na paní Rábelovou a pana Rábela.  S jejich pomocí jsem získal hypotéční úvěr za podmínek, které bych sám nebyl schopen nejen vyjednat, ale i získat. Díky nim nyní bydlím ve vlastním bytě a patří jim za to velké díky.

Martin Kamenický

Opakovaně jsem se s důvěrou obrátil na paní Rábelovou, která mi ochotně pomohla zařídit financování nemovitosti. V té záplavě papírů bych se sám dozajista ztratil, natož abych si vybral to nejlepší řešení pro sebe. Takto mám jistotu, že vše je a bude v pořádku a že vybírám z nejlepších mně dostupných nabídek na trhu. Mohu vřele doporučit.

Matouš Mihaliček

Spolupráce s paní Rábelovou a jejím manželem byla velice přijemná. I když jsme neměli jednoduchou cestu k získání hypotečního úvěru na dům, vše se nakonec podařilo (proto vzniklo i nové slovo podařilo/pošandořilo se😄) a díky jejich vytrvalosti, ochotě a zkušenostem můžeme vřele a na 100% doporučit.

Jan a Kateryna Šandorovi

Paní Ing. Eva Rábelová a její tým mě provází krajem hypotečních úvěrů, již od roku 2015. Kdykoliv jsem se na její tým obrátila, obdržela jsem profesionální přístup, přesný přehled o finančním trhu nejen s hypotékami a pomoc při doladění a uzavření produktu pro mě vhodného. Velmi oceňuji osobní přístup a rychlé řešení.

Mgr. Lenka Křížková

S paní Rábelovou a panem Rábelem spolupracuji již více jak 14 let a vždy dokázali poradit a nalézt optimální řešení ať už z oblasti hypotéčních úvěrů, stavebního spoření, pojištění či dlouhodobého investování. Cením si jejich profesionálních rad i osobního přístupu a hlavně se vždy postarali o veškeré papírování. Mohu vřele doporučit dále.

Radek Šubrt

Paní Rábelovou jsem oslovila se značnou skepsí, kterou jsem si vytvořila během návštěvy několika jiných  finančních poradců, které jsem navštívila se záměrem financování koupě domu. Setkávala jsem se s nezájmem, či zdlouhavým řízením s nejasným výsledkem a neustálým doplňováním informací a podkladů.

Paní Rábelová, ale na mě zapůsobila nejen vědomostmi a několika variantami řešení, ale i lidským přístupem, flexibilitou a hlavně neuvěřitelným tempem řešení. Jasně mi vysvětlila co budu potřebovat, konkrétně provedla jednotlivými body a v případě nejasností z mé strany ochotně komunikovala a vše dovedla do zdárného konce během měsíce.

Dnes bydlím již v novém domě, za což velice děkuji paní Rábelové a jejímu manželovi panu Rábelovi a musím konstatovat, že její motto je opravdu pravdivé a pro mne to znamená jen jedno, že všechny své záležitosti ohledně financí budu řešit jen s nimi.

Opravdu vřele všem doporučuji

Kateřina Růžičková

Na paní Rábelovou jsem dostal kontakt a doporučení od majitele bytu, který byl předmětem financování. Paní Rábelová byla dokonce rychlejší než já a ozvala se ona mě. Z mého pohledu mou okamžitě neřešitelnou finanční situaci vyřešila během první schůzky a hypotéku, na kterou jsem měl pocit že nikdy nedosáhnu jsem měl během několika málo týdnů schválenou a vyřízenou. To vše díky úžasné, charismatické, veselé, energické a velice vstřícné paní Rábelové, jejíž velice profesionální služby určitě v budoucnu znovu využiji a  budu ji doporučovat všem známým i neznámým, kteří si budou chtít plnit své sny o bydlení. Paní Rábelové i touto cestou děkuji za její velmi profesionální, ale přesto lidský přístup a vyřešení financování koupě bydlení. Obrovské díky patří i panu Rábelovi, který svou paní na všech schůzkách doprovázel a stejně skvělým způsobem k řešení financování přistupoval i on.

Jiří Horáček

Rád bych poděkoval za pomoc a to konkrétně paní Evě Rábelové. Za její profesionální přístup, ochotu a vstřícnost.

Erik Stiblík

Chtěli bychom touto cestou poděkovat pí. Evě Rábelové a samozřejmě i p. Rábelovi, za odborně provedené úkony spojené s vyřízením finančních prostředků – na koupi RD a konsolidací veškerých půjček s tím spojené. Za veškerou snahu, péči i striktně dodržených časů, termínů – co se řeklo vždy platilo z každé strany.  Tímto zároveň dekujeme za vlivný, milí i srandovní a odlehčený přístup k nám, jako ke klientům. Nic jiného než doporučit, bez jakýchkoliv obav!

Jirka Šandor - Ingrid Šandor- Hrubá

Na paní Rábelovou a pana Rábela jsme dostali kontakt od naší realitní makléřky, která nám zajišťovala prodej našeho bytu a současně i koupi nového domu. Vzhledem k tomu, že v bance jsme nedostali požadovanou částku, která nám chyběla na financování koupě domu, využili jsme této příležitosti a svěřili se do rukou paní Rábelové a pana Rábela.

Tito nám ukázali, že na vyšší půjčku jednoduše dosáhneme a i když samotné vyřizování nebylo jednoduché, neboť se u nás několikráte změnila situace, nakonec vše vyřídili k naší velké spokojenosti a to dokonce v závěru roku, kdy všichni mají jiné starosti a věnují čas i jiným věcem, než jen práci. Dokonce obětovali svůj čas a kvůli našemu podpisu na formulář od banky odjeli na svoji vlastní a dozajista zaslouženou dovolenou o jeden den později.

Nezbývá, než paní Rábelovou a pana Rábela, jen a jen DOPORUČIT, neboť s takovou obětavostí, přístupem a ochotou se dnes již málokde dá setkat. Děkujeme.

manželé Černochovi

Paní Rabelová mi pomohla vyřešit hypotéku jako nikdo jiný. Má mou absolutní důvěru a ta je v oblasti financí zásadní.

Miroslav Kocourek

Paní Rábelová mi vždy uměla poradit a pomoci v oblasti  hypotéky. Měla velice příjemné vystupování, solidní přístup a vždy byla ochotná. Paní Rábelovou  považuji za odbornici v oblasti hypoték.

Olga Silivonchyk

Děkuji paní Evě Rábelové za profesionální přístup a super spolupráci. Vždy jsem s ní byla velmi spokojená.

Děkuji mockrát.

Dilyara Godochkina

Pokud neradi plýtváte časem a chcete se spolehnout na vyřešení vašich financí, jsou Rábelovi rozhodně tou správnou, ale hlavně jednoznačnou volbou. Profesionální přístup s absolutním přehledem o všech finančních produktech, jejich možnou kombinací, podmínek, zákonů a překážek. Svým nasazením a spolehlivostí jednoznačně předčí kohokoliv. Pomohli nám již nesčetněkrát za těch spoustu let a to nejen naší rodině, ale celému okolí, kde jsme doporučili a předali kontakt. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů jako jsme my, hodně zdraví a síly!

Mgr. Václav Hampl

Děkujeme paní Rábelové a panu Rábelovi za řešení velice složitého hypotečního úvěru! Nejdříve jsme pro hypotéku šli sami do banky, ale bylo  nám řečeno, že … prostě na to nemáme, a ze začatku jsme vůbec nevěřili, že nám to paní Rábelová zvládne zařídit. Ale stalo se to a díky paní Rábelové jsme získali tento složitější úvěr. Děkujeme za pomoc a určitě doporučíme všem naším známým.

Ing. Světlana Gorbušinová

Děkuji paní Evě Rábelové, za profesionální přístup a příjemnou spolupráci. Vždy jsem s ní byl nad míru spokojen.

Martin Rohlíček

Po celou dobu naší dlouholeté spolupráce jsme velmi spokojeni s přístupem a péčí a naprostým komfortem v poskytování jakýkoliv služeb spojených s financemi.

Hana Ambrozková

Kontakt na poradce jsem získala od svých dětí. S jejich službami jsem velice spokojená. Vždy příjemné vystupování, rychlé a kvalitní služby. Vždy tento tým ráda doporučím dalším zájemcům.

Ing. Valentina Ricalovici

Zájem vyřešit složitou hypotéku, případně rychle a operativně řešit problémy, které se během vyřizování vyskytly. Odborné znalosti, výborná komunikace, dotahování věcí ohledně hypoték a půjček do zdárného závěru ke spokojenosti klienta. Děkuji za vyřízení mé hypotéky a velmi složité hypotéky mé dcery. Paní Rábelovou s panem Rábelem považuji za odborníky v oblasti hypoték .

PaedDr.Marcela Stará

Na paní Rábelovou jsme se obraceli již několikrát, vždy osobní a profesionální přístup k našemu plnému spokojení.

DOMECOS s.r.o.

Ďakujeme paní Rábeľovej a pánovi Rábeľovi za ich profesionálny a zároveň milý prístup, príjemné prostredie a za ich bohaté skúsenosti s vybavením hypotéky či poistky.

Sme s nimi maximálne spokojný a môžme iba doporučiť.

Klaudia Bartková, Jaroslav Bartko

Kontakt na paní Rábelovou jsem dostala od kamarádky a musím říct, že to byl ten nejlepší kontakt co jsem mohla dostat na člověka, který pracuje s financemi. Neskutečná pohoda a přátelská atmosféra provází každé naše jednání. Paní Rábelová s manželem se opravdu snaží pomoci a vymyslet nejlepší řešení pro klienta. Musím říct, že jsem opravdu šťastná za to, že jsem poznala paní Rábelovou s rodinou! Opravdu profesionálové ve svém oboru! Vřele doporučuji!

Nikola Maláková

Na paní Rábelovou a pana Rábela jsem narazil náhodou když pomáhali s financemi mému kamarádovi. On sám využil služeb této dynamické dvojice na velice kladné doporučení od svého známého.Již v tu dobu jsme s přítelkyní hledali náš vysněný baráček, což také znamená vybrat si úvěr dle našich možností. Ve spolupráci s manželi Rábelovými se nám to podařilo velice rychle. Chtěl bych jim poděkovat za lidský a zároveň profesionální přístup, který vždy provázel naše schůzky. Rozhodně doporučuji každému paní Rábelovou jako finančního experta ve všech směrech.

Petr Pajma

Chtěl bych poděkovat paní Rábelové a jejímu týmu za ochotnou a profesionální pomoc s řešením naší hypotéky. Doporucuji všem

Tomáš Kučera

Ač to dle jiného poradce vypadalo, že náš sen pořídit si rodinný dům a dopřát tak našim dětem skvělé dětství, se asi nikdy nesplní, díky doporučení známé jsme poznali právě Rábelovi, kteří nám ochotně a hlavně srozumitelně poradili a našli hned několik řešení k financování našeho snu. Díky jejich zkušenostem a znalostem v oblasti hypoték jsme si rodinný dům mohli pořídit a i nadále zůstáváme v kontaktu a obrácíme se na ně i v dalších oblastech života – pojištění, refinancování. Jsme rádi, že máme za sebou odborníky, kteří nás zastoupí v otázkách, se kterými si nevíme rady.

Petra Švarcová

S paní Rábelovou se známe velice dlouhou dobu. Vždy mi uměla poradit a pomoci v oblasti hypoték, spoření či investic. Našla vždy konstruktivní řešení k daným situacím. Jsem ráda, že se mohu na ní a její tým v oblasti financí, vždy spolehnout.

Dana Bodnárová

Velice příjemné vystupování, solidní přístup a ochota, kvalitní poskytování finančního poradenství. Skuteční profesionálové!

JUDr. Petr Kožmín, LL.M.

Kvalitní, rychlé, konstruktivní řešení složitého hypotečního úvěru . Díky ochotě paní Rábelové a jejího týmu . Díky za vše.

Michal Rybář

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

  Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Eva Rábelová

  Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

  Adresa provozovny

  Kancelář 1: Sokolská 17, 120 00 Praha 2

  Kancelář 2: 28. října 1403, 277 11 Neratovice

  Otevírací doba

  Dle telefonické domluvy

  Sokolská 17, 120 00 Praha 2

  28. října 1403, 277 11, Neratovice

  Podpůrný tým

  Ing. Martin Rábel

  Ing. Martin Rábel

  Hypoteční expert

  Blanka Matějovská

  Blanka Matějovská

  Asistentka hypotečního experta

  Pojďte se pobavit o vašich představách

  Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin. 

  Na našich webových stránkách používáme soubory cookie, abychom vám poskytli co nejlepší zážitek při jejich využívání. Kliknutím na „Povolit vše “ souhlasíte s používáním všech souborů cookie. „Nastavení cookies“ můžete využít k poskytnutí kontrolovaného souhlasu nebo k odmítnutí používání souborů cookies tam, kde to není nezbytně nutné pro funkci stránek.

  Povolit vše Nastavení cookies

  Níže naleznete kategorie souborů cookie používaných na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Nastavení můžete v budoucnu kdykoliv změnit pomocí odkazu v patičce webu.

  Zavřít