Ing. Adéla Vymětalíková

Hypoteční expert

Představení

Financemi se zabývám od roku 1990, kdy jsem nastoupila na Vysokou školu ekonomickou v Praze a vystudovala obor finance a bankovnictví. Mám letité zkušenosti z firemního prostředí, hypotéky zprostředkovávám od roku 2008. Několik let se také pohybuji ve světě realit, což je při řešení úvěru na nemovitost velkým přínosem. Ušetřím Vám čas a peníze. Přijedu za Vámi domů, můžeme se potkat v kanceláři v Ostravě, ve Zlíně, nebo někde v kavárně. Pohybuji se v okresech Vsetín, Ostrava, Zlín, Nový Jičín a Frýdek Místek. Práce je mým koníčkem, takže se pro Vás vždy snažím najít to nejlepší řešení. Těším se na spolupráci. 

Moje oprávnění k činnosti vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o. si můžete ověřit v registru České národní banky zadáním mého IČO.

Snadno se spokojím s tím nejlepším

Proč reprezentuji Golem finance

Pokud bych to měla říci jen jedním slovem, které vystihuje Golema, řekla bych profesionalita a k tomu bych ještě dodala snaha být stále napřed před konkurencí. Zároveň oceňuji rodinnou atmosféru a nezávislost, díky které mohu nabídnout klientovi vždy to nejlepší řešení.

Co pro vás zajistím

  • financování koupě bytu, domu, chalupy pro vlastní bydlení, ale i na pronájem
  • peníze na pořízení družstevního bytu
  • úvěr na výstavbu rodinného domu
  • převedení úvěru z jedné banky do druhé (refinancování)
  • peníze na cokoliv (americkou hypotéku, spotřebitelský úvěr)
  • sloučení půjček, kterým si můžete otevřít cestu k získání peněz na nové bydlení
  • vypořádání úvěru při rozvodu nebo dědictví

ZDARMA vám zajistím vyhodnocení nabídek bank i stavebních spořitelen a kompletní vyřízení úvěru až po vyčerpání peněz na účet.

Certifikáty

Spolupracuji

Hodnocení (18)

Vřele doporučuji spolupráci s paní Vymětalíkovou. Je velice ochotná, vstřícná, flexibilní a obětavá. Věnuje spolupráci maximum času co jen jde, najde Vám vždy nejlepší východisko, jako laikovi vše podrobně popíše a pro mě překvapení vše ještě oblítá. Pouhé děkuji je málo, jak moc spokojená jsem byla.

Iveta Hříbková

Velmi profesionální přístup, byla schopna navrhrnout nejlepší variantu úvěrování a zařídila vše okolo vyřízení a čerpání. Ing. Vymětalíková je velmi ochotná a nápomocná. Děkujeme!

 

Bohdan Knězek

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Vymětalíkové. Skvělá finanční poradkyně pracuje nad rámec povinností! Mohu všem vřele doporučit opravdu maximální spokojenost.

Jan Knybel

Děkujeme za pomoc s hypotékou. Se zpracováním úvěru jsme byli nadmíru spokojení. Oceňujeme hlavně rychlost komunikace a vypracování z Vaší strany, a také, že nebyl pro Vás problém za námi dojet do místa bydliště. A také hlavně za perfektně zvládnutou komunikaci s bankou, především teď na konci, těsně před čerpáním.

Ing. Petr Povala

S paní Vymětalíkovou jako hypotečním specialistou jsem byla velmi spokojená. Byla vstřícná, ochotná a vždy k dispozici.

Petra Polášková

Chtěli bychom velmi poděkovat paní Vymětalíkové za vyřízení hypotéky a nejen to, starala se o nás, jako o vlastní. Vše důkladně vysvětlila a byla k dispozici vždy, když to bylo potřeba. Ráda píši jen samá superlativa! V případě, že budeme v budoucnu potřebovat řešit cokoliv spojené s hypotékou, obrátíme se jednoznačně na ni!

Vendula Bednářová

Vřele doporučujeme budoucím potenciálním zájemcům o finanční poradenství a služby, už jen a pouze paní Vymětalíkovou ! Perfektní přístup, dlouholetá zkušenost, přehled, rychlost, no prostě člověk na svém místě, který tomu opravdu rozumí a bude se Vám věnovat i nad rámec svých povinností. Byli jsme maximálně spokojeni a ještě jednou moc děkujeme.

Marcel Dzáma

Děkuji za poskytnuté služby a určitě doporučuji. Byli jsme maximálně spokojeni. Ocenili jsme především skvělou komunikaci a zkušenosti ze strany paní Vymětalíkové.

Jana Muráriková

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit spokojenost se službami, které nám poskytla paní Ing. Adéla Vymětalíková. Děkujeme za pomoc při vyřizování hypotéky, za její přístup a čas, který nám věnovala. Své práci opravdu rozumí.

Jana a David Orszulíkovi

Vážená paní Vymětalíková, jsem opravdu rád, že jsme zvolili pro dlouhodobou spolupráci společnost GOLEM FINANCE a navíc, že tuto společnost zastupujete právě vy.

Marek Kužílek

Paní Vymětalíková nám vyřídila refinancování poměrně vysoké hypotéky, takže nyní šetříme několik tisíc korun měsíčně. Vše proběhlo velmi rychle, veškeré papírování vyřídila za nás.

Bc. Filip Svoboda

Srdečně děkujeme za služby paní Vymětalíkové. S přítelkyní jsme vyřizovali složitou situaci týkající se hypotéky. Paní Vymětalíková byla velice ochotná, vstřícná, flexibilní s vřele lidským a milým přístupem.

Hynek Plucnar

Práce s paní Vymětalíkovou byla úplně super, všechno rychle a s dobrým přístupem. Takže všechno proběhlo jak to má být. Nemuseli jsme jít na banku, což bylo pro mě příjemné překvapení.

Roman Shansherov

S prací paní Vymětalíkové jsem velmi spokojená. Pracuje rychle, efektivně a dle potřeby je k dispozici.

Mgr. Monika Janíková

Jednoduše skvělá , doporučujeme 🙂

Martin Schonweitz

Vyřízení hypotéky proběhlo profesionálně a navíc velmi rychle. Se všemi službami a pojmy, spojenými s vyřízením hypotéky jsem byl detailně vždy dopředu obeznámen a byly mi vysvětleny jako laikovi.

Ing. Jaroslav Kyselý

Chtěla bych Vám, paní Vymětalíková, touto cestou moc poděkovat za Vaši práci a čas, který jste mi věnovala pro získání hypotéky na nákup bytu.

Mgr. Kateřina Soukupová

Chtěla bych moc poděkovat paní Adéle Vymětalíkové za vyřízení Hypotéky. Vždy mě včas o všem informovala a vše kladně vyřídila. Jsem ráda že jsem si vybrala právě paní Vymětalíkovou jako Finanční poradkyni. Za všechno děkuji moc.

Andrea Capíková

Invisible

Ohodnoťte služby hypotečního experta

Napište nám, jak jste byl spokojený s poskytovanými službami hypotečním expertem: Ing. Adéla Vymětalíková

Zvolte na stupnici 1 - 10 míru vaší spokojenosti s hypotečním expertem (1 = vůbec jsem nebyl spokojený, 10 = byl jsem maximálně spokojený)

Adresa provozovny

Zašovská 724
757 01 Valašské Meziříčí

Adresa sídla

Otevírací doba
Pondělí: 9:00 – 17:00
Úterý: 9:00 – 17:00
Středa: 9:00 – 17:00
Čtvrtek: 9:00 – 17:00
Pátek: 9:00 – 17:00

V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

Zašovská 724 757 01 Valašské Meziříčí

Otevírací doba
Pondělí: 9:00 – 17:00
Úterý: 9:00 – 17:00
Středa: 9:00 – 17:00
Čtvrtek: 9:00 – 17:00
Pátek: 9:00 – 17:00

V ostatní pracovní dny po telefonické domluvě

Pojďte se pobavit o vašich představách

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme v co nejbližší možné době, většinou do 24 hodin.